0392 225 27 22

JAGUAR MODELLERİ

JAGUAR MODELLERİ

JAGUAR XF

Jaguar XF modelinin şık, sportif oluşu gelişmiş aerodinamik bir yapı sunar ve otomobilin akıcı şekilde ilerlemesine yardımcı olarak yakıt tüketimini ve emisyonu azaltır. Otomobilin her bir köşesinden yansıyan özgüven hissi yeni XF'i her bir sürücünün kullanmak isteyeceği bir otomobil haline getiriyor.

Fiyat Listesi

JAGUAR XE

Arkadan itişli Jaguar XE, gelişmiş hafif yapısı, sadeleştirilmiş stili ve lüks iç mekanının yanı sıra olağanüstü sürüş ve tutuşu sayesinde spor sedan konseptini yeniden tanımlıyor.


Fiyat Listesi

JAGUAR XJ

Güç, güzellik ve kalitenin nefes kesici bir bileşimidir. Jaguar XJ, otomobilinizi sürmeyi arzu ettiğinizde veya rahat ve konforlu bir yolculuk geçirmek istediğinizde sürüşe hazırdır.

Fiyat Listesi

JAGUAR F-TYPE

Ayrıcalıklı bir ailenin en son üyesi olan güçlü, çevik ve farklı F-TYPE, yüksek performans ve anında tepki veren kullanım stiline yönelik tasarlanmış gerçek bir Jaguar spor otomobildir. Otomobilin Supercharged motorları, hafif alüminyum gövde yapısı ve gelişmiş sürüş teknolojileri sezgisel, içgüdüsel ve canlı bir deneyim sunar.

Fiyat Listesi

Jaguar F-PACE

F-PACE maksimum sürüş keyfini verimlilikle birleştiren bir performans SUV'udur. Teknolojik açıdan en ince detayına kadar gelişmiş olan F-PACE güvende olmanızı, bağlantıda kalmanızı sağlar ve sizi eğlendirir. Her türlü yola uygundur ve günlük kullanım kapasitesine sahiptir. F-PACE, size ve ailenize uygun bir Jaguar otomobilidir.

Fiyat Listesi