ARAÇ İÇİ TEKNOLOJİSİ

ARAÇ İÇİ TEKNOLOJİSİ

Kesintisiz bağlantı.

STİL VE TEKNOLOJİNİN ÇEKİCİLİĞİ

Touch Pro ile F-TYPE’ın otomobil içi haber/eğlence sistemini kullandığınızda dünyayla kesintisiz bağlantı içinde olursunuz. Standart 10 inç Dokunmatik ekranda sıkıştırma ve kaydırma hareketlerini kullanarak sunduğumuz görsel/işitsel deneyime zahmetsizce erişin.

STİL VE TEKNOLOJİNİN ÇEKİCİLİĞİ

DİREKSİYONUN BAŞINA GEÇİN

İNTERAKTİF SÜRÜCÜ EKRANI
ONLINE MEDYA
SİZİN YOLCULUĞUNUZ, SİZİN FON MÜZİĞİNİZ

SİZİN YOLCULUĞUNUZ, SİZİN FON MÜZİĞİNİZ

F‑TYPE’ın son derece zengin ses sistemi İngiliz yüksek çözünürlüklü ses uzmanları MeridianTM tarafından üretildi. Hassas dijital teknolojiler kullanılarak üretilen son teknoloji ses sistemleri, otomobilin lüks iç tasarımıyla sorunsuz bir şekilde uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
MERIDIAN’I KEŞFEDİN
f-type-HP-choose-your-21MY

F-TYPE’INIZI SEÇİN

Coupé ya da Convertible seçerken yanlış seçim diye bir şey yoktur.

İsteğe bağlı özellikler ve bunların bulunabilirliği aracın teknik özelliklerine (model ve güç aktarım elemanları) göre değişiklik gösterebilir ya da montaj için başka özelliklerin de bulunması gerekebilir. Daha fazla bilgi için yetkili satıcınızla iletişime geçebilir ya da aracınızın konfigürasyonunu online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

InControl özellikleri, seçenekler ve bunların sunulup sunulmadığı ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Pazarda bulunabilirlik ve koşulların tamamı için lütfen Jaguar Yetkili Satıcınızla bağlantıya geçin. Ekranlar ve diziler dahil olmak üzere InControl teknolojisi ile ilişkili olarak gösterilen bilgi ve görüntüler yazılım güncellemelerine, sürüm kontrolüne ve tercih edilen seçeneklere bağlı olarak diğer sistemsel/görsel değişikliklere tabidir. Bazı özellikler yetkili satıcınız tarafından tavsiye edilen giriş döneminin ardından ilave abonelik gerektiren uygun bir veri sözleşmesi ile uyumlu bir SIM kartı gerektirebilir. Mobil ağ bağlantısı her yerde garanti edilemez. Remote Uygulaması Apple/Play Store’dan indirilir. Araç içinde kullanılan tüm özellikler sürücüler tarafından yalnızca kendileri için güvenli olduğunda kullanılmalıdır.

Aracın tüm kontrolü her zaman sürücüde olmalıdır.