TASARIM

TASARIM

Her açıdan büyüleyici.

ÖYKÜNÜN İKİ FARKLI YÜZÜ

Coupé’nin sadeliği ya da convertible ile birlikte gelen özgür ve aldırmaz tavırla iki model de kendine özgü karakterlere sahiptir.

ÖYKÜNÜN İKİ FARKLI YÜZÜ

ETKİLEYİCİ BİR HAVA

KARAKTERİSTİK DRL ÖZELLİKLİ PIXEL LED FARLAR

KARAKTERİSTİK DRL ÖZELLİKLİ PIXEL LED FARLAR

F‑TYPE’ın yeni geriye doğru yaslanmış farları daha çekik bir görüntüye sahiptir ve otomobilin aerodinamik çizgileriyle birleşir. “J” Blade dahilinde yer alan Hareketli Yön Göstergeleri görüntüye bir canlılık katar.
LED STOP LAMBALARI

LED STOP LAMBALARI

F‑TYPE'ın arka kısmında yer alan LED stop lambaları, tekerlek davlumbazlarının etrafını sararak otomobilin güçlü duruşunu vurgular.
İÇTEN GELEN COŞKU

İÇTEN GELEN COŞKU

F‑TYPE’ın iç mekanı heyecan verici bir yerdir. Hafif koltuklar yerine tam oturur. Kumandalara sezgisel şekilde erişilebilir. Göstergeler net ve sadedir.

f-type-DESIGN-euphoria-2-21MY
KOLTUK DÜZENİ

KOLTUK DÜZENİ

F‑TYPE’ın performans koltukları 12 yönlü olarak ayarlanabilir, böylelikle kendinizi en rahat hissettiğiniz konumu bulabilirsiniz. Ek olarak daha üst düzeyde konfor için ısıtma ve soğutma seçeneği de mevcuttur.
ORTAM

ORTAM

Ruh halinize uygun beş renk seçeneğiyle karşınızda. Premium kabin aydınlatmasıyla ek bir kişiselleştirme sağlayabilirsiniz.
f-type-HP-choose-your-21MY

F-TYPE’INIZI SEÇİN

Coupé ya da Convertible seçerken yanlış seçim diye bir şey yoktur.

İsteğe bağlı özellikler ve bunların bulunabilirliği aracın teknik özelliklerine (model ve güç aktarım elemanları) göre değişiklik gösterebilir ya da montaj için başka özelliklerin de bulunması gerekebilir. Daha fazla bilgi için yetkili satıcınızla iletişime geçebilir ya da aracınızın konfigürasyonunu online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Aracın tüm kontrolü her zaman sürücüde olmalıdır.