PERFORMANS

PERFORMANS

Tüyleriniz diken diken olacak.

BU CAZİBE KARŞISINDA NEFESİNİZ KESİLECEK

Performanstan ödün vermeyen F‑TYPE, gücünü yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu açısından yenilikçi teknolojiler sunan, en heyecan verici Jaguar benzinli motorlarından alır.

BU CAZİBE KARŞISINDA NEFESİNİZ KESİLECEK

DİKKATLİ DİNLEYİN

Tüm modeller Aktif Spor Egzoz sistemini içerir. Gücü seçilebilir hale getirin ve tüm motor devirlerinde kükreyen motor gücünü serbest bırakın.

HEYECAN VERİCİ BİR DENEYİM

İki nokta arasındaki en kısa mesafe düz bir çizgidir. Ama eğlence bunun neresinde? Büyüleyici oranlara sahip şasi, gergin süspansiyon ve hızlı tepki veren direksiyon, F-TYPE’ın tüm sürüş yollarına sıkıca tutunan hayranlık verici çevikliğini oluşturmak için bir araya gelir.

HEYECAN VERİCİ BİR DENEYİM

İÇGÜDÜSEL PERFORMANS

DÖRT ÇEKİŞLİ

DÖRT ÇEKİŞLİ

F‑TYPE’ın Intelligence Driveline Dynamics fonksiyonuna sahip Dört Çekişli sistemi mükemmel duruşu ve performansıyla, önünüzde uzanan yolda kendinden emin bir kullanımı mümkün kılar.
FRENLE TORK YÖNLENDİRME

FRENLE TORK YÖNLENDİRME

F‑TYPE en dar virajlarda bile kapasiteyi en üst düzeye çıkarmak için tekerleklerin iç kısmında bağımsız kontrollü bir fren sistemi kullanır. Önden savrulmayı azaltan sportif bir çeviklikle sürücünün güven duygusu artırılır.
ELEKTRONİK AKTİF DİFERANSİYEL

ELEKTRONİK AKTİF DİFERANSİYEL

Mevcut gücü daha verimli kullanmak için arka tekerleklere aktarılan torku yönetir. Bu sayede virajları daha geç dönebilir ve daha erken hız kazanabilirsiniz. Intelligent Driveline Dynamics ile birlikte çalışır.

DİNAMİK SÜRÜŞ

KONFİGÜRE EDİLEBİLİR DİNAMİKLER

KONFİGÜRE EDİLEBİLİR DİNAMİKLER

Sürüş karakterini tercihlerinize göre kişiselleştirin. Konfigüre Edilebilir Dinamikler direksiyon ağırlığını, şanzıman düzenini ve gaz kelebeği tepkisini ayarlayabilmenizi mümkün kılar.
ADAPTIVE DYNAMICS

ADAPTIVE DYNAMICS

Sürüş stilini ve koşulları hızla analiz eden Adaptive Dynamics, her zaman en uygun sürüş deneyimini sunmak için F‑TYPE’ın verdiği tepkiyi keskinleştirir.

OLAĞANÜSTÜ DURDURMA KUVVETİ

355 MM ÖN. 325 MM ARKA

355 MM ÖN. 325 MM ARKA

Güven veren bir performans sunarken dayanıklılığı ve düşük ağırlığı bir araya getirmek üzere optimize edilmiştir.
380 MM ÖN. 376 MM ARKA

380 MM ÖN. 376 MM ARKA

Son derece hızlı, tepkisel ve gelişmiş fren performansı.
F-TYPE’INIZI SEÇİN

F-TYPE’INIZI SEÇİN

Coupé ya da Convertible seçerken yanlış seçim diye bir şey yoktur.

*Yalnızca 450 BG motorlarla sunulur.

İsteğe bağlı özellikler ve bunların bulunabilirliği aracın teknik özelliklerine (model ve güç aktarım elemanları) göre değişiklik gösterebilir ya da montaj için başka özelliklerin de bulunması gerekebilir. Daha fazla bilgi için yetkili satıcınızla iletişime geçebilir ya da aracınızın konfigürasyonunu online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Aracın tüm kontrolü her zaman sürücüde olmalıdır.