FİLO, KURUMSAL VE DİPLOMATİK SATIŞ

FİLO, KURUMSAL VE DİPLOMATİK SATIŞ

Şirket otomobili sürücülerinin, filo müdürlerinin, küçük işletmelerin ve uzman sektörlerden müşterilerin ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

İŞLETMELERE GLOBAL DESTEK

Örnek niteliğindeki lüks model gamımızı burada keşfedip karşılaştırabilir, sizi ve şirketinizi desteklemek için tasarlanan kapsamlı hizmetlerin detaylarını öğrenebilirsiniz.

YAKLAŞIMIMIZ

YAKLAŞIMIMIZ

Mühendislik ve tasarımın en iyi örneklerini sunan Jaguar, her ölçekten şirket için araç alternatifi sunar. Global varlığımız ve uzmanlığımız, dünyanın neresinde olursanız olun filo ve kurumsal ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olmak için vardır.
DAHA FAZLA BİLGİ

UZMAN MÜŞTERİLER

Diplomasi çevrelerinin ve elçiliklerin ihtiyaçlarını karşılayan, diplomatlara ve elçilere özel hizmetler ve otomobiller sunmaktan gurur duyuyoruz.

DİPLOMATİK SATIŞLAR

DİPLOMATİK SATIŞLAR

Jaguar, Diplomatik Satış Programımızla diplomatik personelin özel ihtiyaçlarını, zorlu görevlerini ve prestijini yansıtan bir dizi otomobil sunar.
BÜYÜKELÇİLİK SATIŞLARI

BÜYÜKELÇİLİK SATIŞLARI

Jaguar, portföyündeki elçilik gerekliliklerine mükemmel uyum sağlayan otomobillerle dünyanın dört bir yanındaki hükümetler için özel filolar üretir ve sunar.