DIŞ TASARIM

Close up view of car headlight
İnce ve dikkat çekici ön animasyonlu sinyal lambalarıyla birlikte Premium LED farlar gün ışığına yakın bir ışık rengi üretir. Monogram desenli ızgara kafesi üzerindeki parlak siyah kaplama modelin şıklığını öne çıkarır.
Büyüleyici dış tasarımı otomobilin sportif profilini ve detaylarını zenginleştirir. Stop lambalar arka bölümün profilini daha belirgin hale getirirken çok daha farklı bir silüet oluşturur.
XF SALOON 24MY
ETKİLEŞİM İÇİN TIKLAYIN

İÇ TASARIM

Interior of car cabin
Ergonomik tahrik seçici, deri boyunca kriket topu dikişlerine sahiptir ve avucunuza tam oturur.
Jaguar XF, geniş diz mesafesi ve ayarlanabilir koltuk mesafeleri ile size özel gerçek bir sığınak sunar.
Jaguar XF'te yer alan ve geniş renk seçeneklerine sahip yapılandırılabilir kabin aydınlatması ile araç içi ortamınızı modunuza göre zenginleştirin.

ÖZELLİKLER

Car running on highway road bridge
Jaguar XF, Pivi Probilgi/eğlence sistemi ve bir dizi sesli kontrol özelliği olan sezgisel ve tepkisel teknolojilere sahiptir.
Jaguar XF, tabletler ve su şişeleri gibi kişisel eşyalarınız için akıllı saklama çözümleriyle ihtiyaçlarınız için alternatif yer sunar.

MODELLER

JAGUAR XF SEDAN R-DYNAMIC HSE

JAGUAR XF SEDAN R-DYNAMIC HSE

– Signature DRL özellikli LED farlar
– 20 inç alaşım jantlar
– 16 kademeli ısıtmalı ve havalandırmalı elektrikli hafızalı Windsor deri ön koltuklar
– MeridianTM Ses Sistemi
– Satin Charcoal Ash ahşap kaplama

KEŞFEDİN

GALERİ

GALERİ

Jaguar XF'in dış ve iç tasarımını inceleyin.

Opsiyonel özellikler ve kullanılabilirlik durumu aracın teknik özelliklerine (model ve güç aktarım elemanları) ve pazara göre değişiklik gösterebilir ya da montaj için başka özelliklerin de eklenmesi gerekebilir. Daha fazla bilgi için yetkili satıcınızla iletişime geçebilirsiniz.

Araç içi özellikler sürücü tarafından yalnızca güvenli olduğunda kullanılmalıdır. Aracın tüm kontrolü her zaman sürücüde olmalıdır.

Pivi ve InControl özellikleri, opsiyonlar, üçüncü taraf hizmetleri ve bunların kullanılabilirlik durumu ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Pazarda bulunabilirlik ve koşulların tamamı için lütfen Jaguar Yetkili Satıcınızla bağlantıya geçin.