JAGUAR HAKKINDA

JAGUAR HAKKINDA

JAGUAR HAKKINDA

Kurucumuz Sör William Lyons'tan ilham alarak, 90 yıldır, olanakların sınırlarını zorluyoruz. Lyons, şirketin ürettiği her otomobilin, performans ve güzellik anlamında başka kimsenin üretmediği kadar iyi olması konusunda ısrarcıydı. Ödün vermeyen bakış açısıyla, halen geçerliliğini koruyan standartlarımızı belirledi.

Yeni F-TYPE'ın piyasaya sunulmasıyla bu geleneği halen sürdürdüğümüzü gösteriyoruz. Bu kusursuz iki kişilik spor otomobil, C-, D- ve E-Type otomobillerle başlayan saygın bir soyun devamı niteliğinde. E-Type modası geçmeyen bir ikon; otomobil dünyasında halen en güzel otomobil olduğu düşünülüyor ve şu anda F-TYPE'ın içinde bulunduğu pazarın öncüsü.

Tüm serilerimizde Jaguar genleri anında fark edilir; tüm modellerimizde görülebilecek benzersiz bir safkan gen vardır. Çevik ve güçlü, şık ve çekici, güvenli ve sezgisel gibi nitelikler tüm otomobillerimizde yer alır.

Küresel ekonomi ve İngiliz ekonomisi içerisindeki rolümüzle gurur duyuyoruz. Bir yandan otomotiv sektöründe mükemmelliği ararken, diğer yandan hem İngiltere içinde hem de dünya çapında binlerce istihdam olanağı oluşturuyoruz. Kuruluş ilkelerine derinden bağlı olan Jaguar, lüks otomobil sektöründe zirvede kalmaya devam edecek.

Kurumsal Değerler

Kurumsal Değerler

Taahhütlerimizi daima yerinde getirmek için, Jaguar'da görev yapan herkes bu basit fakat etkin değerlere uyarak çalışır.
KALİTE ve GÜVENİRLİK

KALİTE ve GÜVENİRLİK

Kalite ve güvenirlik niteliklerinin her Jaguar otomobilde nasıl yer aldığını keşfedin.
Toplum

Toplum

Jaguar'ın, iş birliklerini keşfedin.

DAHA FAZLA BİLGİ