JAGUAR  E‑TYPE ZERO

JAGUAR E‑TYPE ZERO

Dünyadaki en güzel elektrikli otomobile sahip olun.

Nefes kesici konsept versiyonunun başarısını devam ettirerek ve mükemmel geçmişini elektrikli bir geleceğe doğru taşıyarak Jaguar E-TYPE Zero modelimizin üretim planlarını bildirmekten ötürü son derece memnunuz.

1961’de Jaguar E-TYPE, spor otomobil performansı ile kaliteli stil arasında kurduğu dengeyle kuralları yeniden yazdı. Bugün tamamen fabrikada restore edilmiş ve dönüştürülmüş bir orijinal E-TYPE olan Jaguar E-TYPE Zero, 1960’lar ikonumuzun ruhunu sıfır emisyon üreten güç aktarım elemanı teknolojisi ile bir araya getiriyor.

Dünyanın en güzel elektrikli otomobiline sahip olmak ister misiniz? Hemen bizimle iletişime geçin.

BİR İKONUN SAFLIĞININ KORUNMASI

BİR İKONUN SAFLIĞININ KORUNMASI

Jaguar Classic’te ufukta çok özel bir gelişme var. Çevre bilincinin gitgide arttığı günümüz dünyasında, çok yakında orijinal Jaguar E-TYPE’ların görünüm, kullanım ve performansını koruyan ve sıfır egzoz emisyonu üreten elektrikli güç aktarım elemanları sunmaya başlayacağız. Bu dönüşümler tamamen geri alınabilir olacak ve her 6 silindirli Jaguar E-TYPE motoruna uygulanabilecek.
ÖZEL ELEKTRİKLİ GÜÇ AKTARIM ELEMANLARI

ÖZEL ELEKTRİKLİ GÜÇ AKTARIM ELEMANLARI

Tamamen elektrikli lityum iyon güç aktarım elemanı, orijinal Jaguar sıralı altı silindir motorla aynı boyuttadır ve ideal ağırlık dağılımı ve kullanım için aynı yerde konumlandırılmıştır. Sofistike tek-ileri azaltma vitesi, mümkün olan en küçük ayak iziyle maksimum güç üretmeye yardımcı olur.
JAGUAR I-PACE’DEN İLHAM ALAN PERFORMANS

JAGUAR I-PACE’DEN İLHAM ALAN PERFORMANS

Restorasyon uzmanlığımızı Jaguar I-PACE’in ileri teknolojisi ile bir araya getiren Jaguar E-TYPE Zero, ödün vermeyen bir performans sunar. Konsept otomobilimiz, 0’dan 62 mph’ye 7 saniyeden kısa bir sürede hızlanır. Ayrıca değişmeyen ön-arka ağırlık dağılımı sayesinde tıpkı orijinal model gibi kullanılır ve fren yapar.
ZAMANA MEYDAN OKUYAN STİL AKILLI TEKNOLOJİYLE BULUŞUYOR

ZAMANA MEYDAN OKUYAN STİL AKILLI TEKNOLOJİYLE BULUŞUYOR

Jaguar E‑TYPE Concept Zero, ileri teknolojili güç aktarım elemanı, modifiye edilmiş cihazlar ve verimli LED farların yanı sıra sürücülere 1960’lar stili orijinal iç tasarımı tamamlayacak opsiyonel dokunmatik ekranlı haber/eğlence sistemi ile benzersiz bir olanak sunuyor. Bu, geleneksel işçilik ve modernliğin mükemmel bir birleşimidir.