ÖZGÜN OTOMOBİLLER

ÖZGÜN OTOMOBİLLER

Restorasyon, yeniden tasarım, yeniden yapılandırma ve hatta Jaguar’ı Jaguar yapan otomobilleri elektrikli modeller haline getirme de dahil olmak üzere yaptığımız her işte tam olarak özgünlük yaratmaya çalışıyoruz.
DEVAM MODELLERİ

DEVAM MODELLERİ

İlk otomobillerin üretim hattından çıkmasının ardından 60 yıldan uzun bir süre sonra, 25 yeni altı silindirli XK motorlu D-TYPE Devam modeli, uzman usta ve mühendislerimiz tarafından elle üretilecek. Le Mans yarışını kazanan ikonik Jaguar D-TYPE, Lightweight E-TYPE ve XKSS modellerinin ardından Jaguar Classic atölyelerinden çıkan üçüncü devam otomobili oluyor.
JAGUAR E-TYPE ZERO

JAGUAR E-TYPE ZERO

Dünyadaki en güzel elektrikli otomobile sahip olun. Jaguar E‑TYPE Zero, yeni nesil tamamen elektrikli güç aktarım elemanı dönüşümlerimiz sayesinde 1960’ların cazibesini modern döneme taşıyor.
REBORN

REBORN

Reborn, Jaguar markasının zengin geçmişini canlı tutmaya yönelik taahhüdümüzü vurgular. Bir Reborn otomobili satın alarak tutkulu ve adanmış uzman ekibimiz tarafından tam olarak orijinal özelliklerine göre kapsamlı şekilde restore edilmiş bir Jaguar’a sahip olma ayrıcalığına erişirsiniz.
WORKS LEGENDS

WORKS LEGENDS

Works Legends programımız, deneyimli teknisyenlerimiz tarafından sertifikalı ve tam onaylı olan, kullanılmış bir Classic model otomobil satın almak için eşsiz bir yöntemdir.
JAGUAR LAND ROVER CLASSIC WORKS TOUR

JAGUAR LAND ROVER CLASSIC WORKS TOUR

Classic Works Turu, bu tarihi markaya, geleceğine ve nasıl korunduğuna benzersiz bir bakış sunar.