SATIŞ SONRASI

SATIŞ SONRASI

JAGUAR SAHİPLERİ

Jaguar'ınızı servise getirdiğinizde, en son teknoloji ekipmanlar kullanarak çalışmalar başlatılır ve otomobilinizin mekanik ve elektronik sistemlerinin tümü gözden geçirilir. Uzman teknisyenlerimiz, otomobillerimiz için özel tasarlanmış ekipmanlar ile yalnızca orijinal Jaguar parçalarını ve aksesuarlarını kullanır.

JAGUAR SADAKAT PROGRAMI İLE BİRLİKTEYİZ

Borusan Otomotiv Yetkili Servislerimizde, üstün ve titiz satış sonrası hizmetlerimizi ve güvene dayalı işbirliğimizi Jaguar Sadakat Programı ile pekiştiriyoruz.
JAGUAR SADAKAT PROGRAMI İLE BİRLİKTEYİZ
Bakım ve onarım

Bakım ve onarım

Aracınızın ne olursa olsun, her koşulda en iyi şekilde bakılacağı Jaguar Yetkili Servislerinde müşteri kabul, araç kabul, bakım onarım ve araç teslimat süreçlerinin tümünde Jaguar kullanıcıları için özenle tasarlanmış süreci deneyimleyebilirsiniz.
GARANTİLER VE YOL YARDIMLARI

GARANTİLER VE YOL YARDIMLARI

Beklenmedik bir arıza ya da kaza durumunda, uzman teknisyenler sizi yolda bulur ve gerekiyorsa yolculuğa devam edebilmeniz için gerekli tüm hazırlıkları tamamlar.
JAGUAR AKSESUARLARI

JAGUAR AKSESUARLARI

Sahip olduğunuz model için özel olarak tasarlanmış sayısız aksesuarla Jaguar'ınızı kişiselleştirin. Jaguar aksesuarları, tıpkı otomobilinizin kendisi gibi belirli standartlara göre test edilir ve üretilir.
KULLANıCı KıLAVUZLARı

KULLANıCı KıLAVUZLARı

Jaguar otomobiliniz için kullanıcı kılavuzları ve Hızlı Başlangıç Kılavuzlarını indirebileceğinizi biliyor muydunuz? Ayrıca otomobiliniz için interaktif bir kılavuz ve dijital kullanıcı kılavuzu olan iGuide uygulaması da cep telefonunuza indirmeniz için mevcuttur.

ONLINE SERVİS RANDEVUSU

Jaguar’ınızın modeli, yaşı ne olursa olsun tüm bakım onarım işlemleri için işinde uzman teknisyenler, son teknoloji ekipman ve orijinal yedek parça güvencesi sadece Borusan Otomotiv Jaguar Yetkili Servisleri'nde.
ONLINE SERVİS RANDEVUSU