PIVI & PIVI PRO SSS

PIVI & PIVI PRO SSS

Jaguar haber/eğlence sistemi ve bağlantılı hizmetler hakkında en sık sorulan sorularımıza yanıtları bulabilirsiniz.

SİSTEM AYARLARI VE KONTROLLER

SİSTEM AYARLARI VE KONTROLLER

NAVİGASYON

NAVİGASYON

ABONELİKLER

ABONELİKLER

WI-FI, BAĞLANTI VE VERİ

WI-FI, BAĞLANTI VE VERİ

YAZILIM GÜNCELLEMELERİ

YAZILIM GÜNCELLEMELERİ

IGUIDE

AppleTM ve AndroidTMüzerinden indirilebilen Jaguar iGuide uygulaması* Jaguar'ınızın fonksiyonları ve özellikleri hakkında önemli bilgileri bulmanızı kolaylaştırır.
IGUIDE

SİSTEM AYARLARI VE EĞLENCE

TÜMÜNÜ AÇ
RADYO VE MEDYA OYNATICI
USB BAĞLANTISI
ONLINE PAKETİ
KİŞİSELLEŞTİRME
AYARLAR VE KONTROLLER
SES TANIMA
GENEL

NAVİGASYON

TÜMÜNÜ AÇ
HARİTA GÖRÜNÜMLERİ VE ETKİLEŞİMLER
ROTA KILAVUZU
GENEL
AYARLARI

ABONELİKLER

TÜMÜNÜ AÇ
ABONELİKLER
SATIN ALMA VE AKTİVASYON
INCONTROL HİZMETLERİNİN SONLANDIRILMASI
TERCİHLER

WI-FI, BAĞLANTI VE VERİ

TÜMÜNÜ AÇ
WI-FI VE ETKİN ALAN
SIM KART VE VERİ
BLUETOOTH
TELEFON

YAZILIM GÜNCELLEMELERİ

TÜMÜNÜ AÇ
YAZILIM GÜNCELLEMELERİ
PROBLEM ÇÖZÜMÜ

ARADIĞINIZI BULAMADINIZ MI?

Haber/eğlence uzmanlarımız heyecanla sizden haber almayı bekliyor. 


Telefon: 0370 5000500 


E-posta: lradvice@jaguarlandrover.com

1Connected Navigation, Jaguar Yetkili Satıcınız tarafından tavsiye edilen giriş döneminin ardından abonelik hizmet süresinin uzatılmasını gerektirir.

2Aracınız Apple CarPlay için hazır. Apple CarPlay tarafından sunulan hizmetler, ilgili özelliklerin ülkenizde mevcut olup olmamasına bağlıdır; ayrıntılı bilgi için lütfen https://www.apple.com/ios/feature-availability/#apple-carplay adresine bakın.

3Aracınız Android Auto için hazır. Android Auto tarafından sunulan hizmetler, ilgili özelliklerin ülkenizde mevcut olup olmamasına bağlıdır; ayrıntılı bilgi için lütfen https://www.android.com/auto/ adresine bakın.

4Remote, Jaguar Yetkili Satıcınız tarafından tavsiye edilen giriş döneminin ardından süresini uzatabileceğiniz bir abonelik hizmetini içerir. Remote Uygulaması Apple App Store/Google Play Store’dan indirilmelidir.

5InControl Remote, Secure Tracker veya Secure Tracker Pro aboneliği ve InControl hesabı gereklidir. Secure Tracker ve Secure Tracker Pro hizmetlerinin etkinleştirilmesi ve şebeke kapsama alanı içinde bulunulması gereklidir. İlgili özelliği ilk abonelik döneminin ardından kullanmaya devam etmek için aboneliğinizi yenilemeniz ve geçerli yenileme ücretlerini ödemeniz gerekir.

612 aylık Online Paket aboneliği gereklidir. İlgili özelliği ilk abonelik döneminin ardından kullanmaya devam etmek için aboneliğinizi yenilemeniz ve geçerli yenileme ücretlerini ödemeniz gerekir. Yalnızca bağlantılı pazarlarda mevcuttur; lütfen Yetkili Satıcınıza danışın. S teknik özellik paketleri ve üzeri için Online Paket.

7Adil kullanım politikası geçerlidir. Bir ay içerisinde 20 GB veri kullanıldıktan sonra araçtaki veri hızları ve işlevsellik ayın geri kalan günlerinde azalabilir. 8Güncelleme, araç sahibinin/sürücünün onayına tabidir. Ağ bağlantısı gereklidir.