JAGUAR Sadakat Programı

JAGUAR Sadakat Programı

JAGUAR SADAKAT PROGRAMI İLE BİRLİKTEYİZ


Borusan Otomotiv Yetkili Servislerimizde, üstün ve titiz satış sonrası hizmetlerimizi ve güvene dayalı işbirliğimizi Jaguar Sadakat Programı ile pekiştiriyoruz. Jaguar Sadakat Programı başvurusu yaparak aracınızı servis devamlılık programımıza üye yapabilirsiniz. Jaguar Sadakat Programı, 2 yaşını doldurmuş* araçlarınıza servis hizmetleri sonrası ödemelerinde; araç yaşına göre değişen oranlarda anında servis devamlılık avantajı sağlıyor. Jaguar Sadakat Programı ile ilgili tüm detaylar için Yetkili Servislerimizle iletişime geçebilirsiniz.

*Jaguar Sadakat Programı avantajlarından yararlanabilmeniz için aracınızın tescil tarihinden Jaguar Sadakat Programı başvuru tarihinize kadar geçen sürenin 2 yılı geçmesi gereklidir. Aracın Yaşı = (Jaguar Sadakat Programı başvuru tarihi - aracınızın tescil tarihi ) / 360.


EN AVANTAJLI SERVİS HİZMETLERİ JAGUAR SADAKAT PROGRAMI'NDA


Jaguar Sadakat Programı ile Borusan Otomotiv Yetkili Servis listesinde yer alan servislerimizden alacağınız servis hizmetlerinde, faturanız üzerinde belirli oranlarda anında peşin indirim sağlar. Bir sonraki ziyaretinizi beklemeden, kazanılan indirim tutarı ödeme anında faturadan düşülür ve siz aracınızın model yılına göre değişen oranlarda daha düşük ödeme yaparsınız. Kazanılan indirim oranları aracınızın model yılına göre değişiklik göstermektedir. Aşağıdaki tabloda indirim oranlarını görebilirsiniz.

Araç Yaşı*İndirim oranları **
2 yaşını dolduran% 10 İşçilik
3 yaşını dolduran% 5 Parça % 15 İşçilik
4 yaşını dolduran% 10 Parça % 15 İşçilik
5 yaşını dolduran% 15 Parça % 15 İşçilik
6 yaşını dolduran ve üzeri% 20 Parça % 15 İşçilik

*Parça indirim oranları, model yılına göre artmaktadır. 1 yıl içerisinde aracınızın en az bir servis işlemi faturalandırılırsa, bir sonraki 12 aylık dönemde bir üst indirim dilimindeki avantajlardan yararlanabilirsiniz.
**İndirim oranları asgaridir. Bu indirim oranından az olmamak kaydıyla, nihai indirim oranını ve fiyatı belirleme serbestisi Borusan Otomotiv Jaguar Yetkili Servisleri'ne aittir.


JAGUAR SADAKAT PROGRAMI SAHİBİ OLMANIN AVANTAJI


Jaguar Sadakat Programı, 2 yaşını doldurmuş araçlar için geçerlidir ve
Aracın yaşı = ( Jaguar Sadakat Programı başvuru tarihi - aracınızın tescil tarihi ) / 360 şeklinde hesaplanır.


Aracınızı kullanılmış olarak satın aldıysanız Jaguar Sadakat Programı için yaş sınırı söz konusu değildir.


Jaguar Sadakat Programı, Borusan Otomotiv çıkışlı ya da değil, tüm Jaguar araçlar için geçerlidir.


Jaguar Sadakat Programı, ayrıca Borusan Otomotiv'in ve Borusan Otomotiv Yetkili Servislerinin sizlere sunacakları yeni hizmetlerinden öncelikli olarak haberdar olmanızı sağlar.


JAGUAR SADAKAT PROGRAMI İÇİN HEMEN BAŞVURUN


Ruhsat bilgilerinizle 0850 252 80 80 nolu telefondan İletişim Merkezi'mizle irtibat kurabilirsiniz. Başvurunuzun değerlendirilmeye alınması sonrası en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.


Araç satın alırken eski sahibinden devir: Jaguar Sadakat Programı olan kullanılmış bir araç satın aldığınızda, eski sahibinden Jaguar Sadakat Programı'nı da teslim almayı unutmayınız, çünkü bilgilerinizi yenilemek kaydı ile Jaguar Sadakat Programı'nın tüm avantajlarından siz de yararlanabilirsiniz. Bunun için 0850 252 80 80 nolu telefondan İletişim Merkezi'ni arayıp, Jaguar Sadakat Programı kayıtlarını yeniletmeniz yeterli olacaktır.Jaguar Sadakat Programı


JAGUAR SADAKAT PROGRAMINI TAM YAŞAMANIZ İÇİN ÖNEMLİ BİLGİLER


Jaguar Sadakat Programı düzenlendiği tarihten itibaren 1 yıl boyunca geçerlidir. Başvuru tarihinizden itibaren 1 yıl içerisinde en az bir servis işleminizin faturalandırılması halinde, Jaguar Sadakat Programı avantajlarından 1 yıl daha yararlanmaya devam edebilirsiniz. Yıl içinde kullanım olmadığı takdirde Jaguar Sadakat Programı yenilenmeyecektir.


Aracınızın Yaşı: Jaguar Sadakat Programı üyeliğini başlatmak için aracınızın tescil tarihinden Jaguar Sadakat Programı başvuru tarihinize kadar geçen sürenin en az 2 yıl olması gereklidir yani aracınızın yaşının 2 yılı doldurmuş olması gerekir.


Aracınızın Yaşı = ( Jaguar Sadakat Programı başvuru tarihi - Aracınızın tescil tarihi ) / 360.


Kullanılmış Araçlar: Aracınızı kullanılmış olarak aldıysanız Jaguar Sadakat Programı için yaş sınırı söz konusu değildir ancak satın aldıktan sonra 15 ay içerisinde ruhsat fotokopinizle yetkili servislerimize başvuruda bulunmanız gerekmektedir.


Kullanım Süresi: Jaguar Sadakat Programı bir kez alındıktan sonra devamlılık kriteri sağlandığı sürece her yıl yenilenir. Devamlılık kriteri, aracınızın yılda en az bir servis işleminin Borusan Otomotiv Yetkili Servislerinde faturalandırılması ile sağlanır. 1 yıllık zaman diliminde kullanım olmadığı takdirde Jaguar Sadakat Programı yenilenmeyecektir.


Kapsam Dışı Hizmetler: Sigorta kapsamına giren onarımlar, yağ, yakıt ve diğer sarf malzemeleri, lastik gibi yerel temin edilen malzemeler, çekici ve fason işçilik bedelleri ve yetkili servislerimizin parça satış bankosundan satın alınan perakende parçalar kapsam dışıdır.


HER YERDE BİR DOSTUNUZ VAR


Jaguar Sadakat Programı kapsamında servis işlemlerinizde anında nakit indirim sağlayan Borusan Otomotiv Yetkili Servisleri'ni bulun.

JAGUAR SADAKAT PROGRAMI DESTEK HATTI


İlave sorularınız ve önerileriniz için 0850 252 80 80 nolu telefondan İletişim Merkezi'mizi arayabilirsiniz.


(İletişim Merkezimiz, hafta içi 08:00-20:00, hafta sonu ise 10.00-18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.)