JAGUAR EXPERIENCE SÜRÜŞLERİ

JAGUAR EXPERIENCE SÜRÜŞLERİ

Bir Jaguar otomobilinin direksiyonuna geçme ve performans sanatını deneyimleme şansını elde edin.

Jaguar ruhunu anlamanın en iyi yolu, otomobillere yakından bakmaktır. Bu nedenle otomobillere ve markaya hiç düşünmediğiniz olanaklarla erişim şansı tanıyan, bir dizi heyecan verici Jaguar Experience sunuyoruz.

DENEYİM SÜRÜŞLERİ

THE ART OF PERFORMANCE TURU

THE ART OF PERFORMANCE TURU

Ödüllü Jaguar F-PACE ve son derece hızlı Jaguar F-TYPE modeli de dahil olmak üzere Jaguar’ın yüksek performanslı otomobillerini The Art Of Performans Tour'da kullanma heyecanını yaşayın.
JAGUAR DENEYİM SÜRÜŞLERİ

JAGUAR DENEYİM SÜRÜŞLERİ

Kendinizi, yanınızda bir Jaguar Experience eğitmeni ile yüksek performanslı bir Jaguar'ın direksiyonunda, virajlı bir pistte yüksek hızla ilerlerken hayal edin. Jaguar Experience Sürüşü işte tam olarak budur.

FABRİKA TURLARI

SOLIHULL

SOLIHULL

İleri teknolojili Solihull fabrikamızda ayrıcalıklı bir ‘sahne arkası’ turuna çıkın ve efsanevi Jaguar logosu taşıyan ilk SUV aracımız, ödüllü Jaguar F-PACE’i yaratmak için bir araya gelen yüzlerce işinin ehli usta ve sibernetik robotu kendi gözlerinizle görün.
CASTLE BROMWICH

CASTLE BROMWICH

Castle Bromwich’te dünyanın teknolojik açıdan en gelişmiş otomobillerinin tam olarak nasıl oluşturulduğuna şahit olun. Metal levhadan spor otomobile, İngiliz tasarımı ve mühendisliğinin özünü deneyimleyin.

JAGUAR DENEYİM SEYAHATLERİ

JAGUAR RACING SEYAHATİ

JAGUAR RACING SEYAHATİ

Panasonic Jaguar Racing’e bir sonraki varış noktalarında eşlik ederek heyecan dolu bir dünyaya adım atın.