JAGUAR İLE ELEKTRİKLİ SÜRÜŞE GEÇİŞ

JAGUAR İLE ELEKTRİKLİ SÜRÜŞE GEÇİŞ

Jaguar’ın elektrikli performans dünyasını deneyimleyin.

Kullanımı heyecan verici, birlikte yaşaması kolay. Elektrikli sürüşe geçişin tüm avantajlı yönlerini Jaguar’ın direksiyonu başında yaşayın. Asla ödün vermediğimiz performansı deneyimleyin. Her geçen gün daha akıllı ve daha sürdürülebilir bir kimlik kazanan teknoloji ile tanışın.

YARIŞ PİSTLERİNDEN YOLLARA TAŞINAN PERFORMANS

YARIŞ PİSTLERİNDEN YOLLARA TAŞINAN PERFORMANS

Tamamen elektrikli ilk performans SUV modelimiz Jaguar I‑PACE, elektrikli yarış otomobili serimizden elde ettiğimiz birikimden faydalanarak 0’dan 100 km/saate yalnızca 4.8 saniyede ulaşıyor. Üstelik bunu neredeyse tamamen sessiz ve sıfır egzoz emisyonu ile başarıyor.
SÜRDÜRÜLEBİLİR VE DAHA AKILLI BİR GELECEĞİN İZİNDE

SÜRDÜRÜLEBİLİR VE DAHA AKILLI BİR GELECEĞİN İZİNDE

1935 yılından beri sürekli olarak sınırları zorluyoruz. Elektrikli sürüş konusunda da bu geleneği sürdürüyoruz. Elektrikli sürüş, markamızla özdeşleşen dinamizm ve tasarım anlayışını kucaklayan daha sürdürülebilir ve daha akıllı bir sürüş deneyimi vizyonumuzu hayata taşımak için daha fazla fırsat sunuyor.

ELEKTRİKLİ SÜRÜŞE GEÇMENİN KİLİT AVANTAJLARI

DÜŞÜK SAHİP OLMA MALİYETİ

DÜŞÜK SAHİP OLMA MALİYETİ

Elektrik, benzin veya dizel yakıtlara kıyasla daha az maliyetlidir. Bunun yanında önemli vergi teşviklerinden faydalanabilirsiniz. Pek çok şehirde tıkanıklık, emisyon veya park ücreti alınmaması sayesinde daha pek çok avantajdan yararlanabilirsiniz.
KOLAY VE PRATİK

KOLAY VE PRATİK

Elektrikli araçlar büyük ölçüde evde şarj edildiğinden, yapmak istediğiniz şeyleri daha etkili bir şekilde planlayabilirsiniz. Aracınızı akşam şarja takın, sabah harekete hazır olun.
SIFIR EGZOZ EMİSYONU

SIFIR EGZOZ EMİSYONU

Yalnızca batarya ile çalışan araçlar sıfır egzoz emisyonu ile azami güce ulaşabilir. Ulusal elektrik şebekesine sürekli olarak eklenen yenilenebilir kaynaklar sayesinde, elektrikli araçların kullandığı enerji her sene daha temiz hale gelmektedir.
KENDİNE ÖZGÜ BİR SÜRÜŞ

KENDİNE ÖZGÜ BİR SÜRÜŞ

İnanılmaz derecede sessiz olan elektrikli sürüş teknolojisi aynı zamanda herhangi bir gecikme ve vites geçiş aralığı olmadan seri hızlanma sağlayabilir. Bu sayede, tüm hızlarda kendine özgü yumuşak ve seri bir sürüş deneyimi mümkün hale gelir.

ELEKTRİKLİ ARAÇ ÇEŞİTLERİ

TAMAMEN ELEKTRİKLİ (EV)

TAMAMEN ELEKTRİKLİ (EV)

Gücünü sadece elektrikli motorlardan ve bataryadan alan tamamen elektrikli güç aktarım elemanlarımız, sıfır egzoz emisyonu ile neredeyse tamamen sessiz bir spor araç performansı sunar.
MILD HYBRID (MHEV)

MILD HYBRID (MHEV)

Daha düşük CO2 emisyonları ve gelişmiş yakıt ekonomisi sunan MHEV modellerinin geliştirilmiş elektrikli güç aktarım elemanları şehir içi dur-kalk trafiğinde mükemmel bir çözüm sunar.

PEKİ SİZE EN UYGUN OLAN HANGİSİ?

Bir sonraki aracınızın dizel mi, benzinli mi yoksa elektrikli mi olacağını öğrenmek için sürüş alışkanlıklarınızla ilgili 5 soruyu yanıtlayın.

TAMAMEN ELEKTRİKLİ VE HİBRİT JAGUAR ARAÇLARI

Tamamen elektrikli ve hibrit araçlarımızla Jaguar’ın elektrikli performans dünyasını keşfedin.
TAMAMEN ELEKTRİKLİ VE HİBRİT JAGUAR ARAÇLARI

ELEKTRİK TEKNOLOJİSİNİ KEŞFETMEYE DEVAM EDİN

NE KADAR YOL KATEDEBİLİRİM?

NE KADAR YOL KATEDEBİLİRİM?

Sürüş menzilini en üst düzeye çıkarmak ve her şarj döngüsünden en iyi verimi almak için bilmeniz gerekenleri keşfedin.
DÜŞÜK SAHİP OLMA MALİYETİ

DÜŞÜK SAHİP OLMA MALİYETİ

Vergi ve satın alım teşviklerinden daha düşük kullanım giderlerine kadar elektrikli bir araca sahip olmak günlük bazda tasarruf etmenize yardımcı olabilir.
EVDE ŞARJ

EVDE ŞARJ

Tamamen elektrikli aracınızı evde şarj etmek, güne tam şarjla başlamanın en pratik yoludur.
EV DIŞI ŞARJ

EV DIŞI ŞARJ

Giderek gelişen ev dışı şarj altyapısı ile araçları ev dışında şarj etmek her zamankinden daha kolay.

Araçlarının, parçalarının ve aksesuarlarının teknik özelliklerini, tasarımlarını ve üretimini geliştirmek için durmadan farklı yöntemler arayan Jaguar Land Rover Limited sürekli olarak değişiklikler yapar ve bildirimde bulunmaksızın değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


*Resmi Yakıt Tüketimi Değerleri: Mevcut değil; I-PACE için kWh/100 km cinsinden değerler: Ortalama 22,0-25,2. CO2 Emisyonu 0 g/km. EV Menzili: 470 kilometreye kadar. Verilen değerler, üreticinin AB düzenlemelerine uygun olarak tam dolu bataryayla yapılan resmi test sonuçlarına göre belirlenmiştir. Yalnızca karşılaştırma amaçlıdır. Gerçek değerler farklılık gösterebilir. Enerji tüketimi ve menzil değerleri sürüş stili, çevre şartları, yük, takılan jantlar, aksesuarlar, yol koşulları ve batarya durumu gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Menzil değerleri standart bir yol üzerinde seri üretim araçtan alınan verilere dayanmaktadır.


I-PACE için WLTP değerlerine bakın


CO2, yakıt ekonomisi, enerji tüketimi ve menzil değerleri sürüş stili, çevre şartları, yük, takılan jantlar ve aksesuarlar gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilir.