JAGUAR F-PACE’İ KEŞFEDİN

JAGUAR F-PACE’İ KEŞFEDİN

GÜÇLÜ ORANLAR

İmza niteliğindeki monogram desenimizden ilham alan farklı ön ızgara etrafında şekillendirilen iddialı bir silüet.

İmza niteliğinde Gündüz Farlarına sahip opsiyonel Piksel LED farlar her koşulda çok daha üstün bir görüş sunar.

F-Pace 24MY
ETKİLEŞİM İÇİN TIKLAYIN
AYDINLATILMIŞ ŞIKLIK

AYDINLATILMIŞ ŞIKLIK

Opsiyonel kayar panoramik tavandan gelen doğal ışıkla doldurulan huzurlu, karmaşadan uzak bir iç mekan. Üst düzey performans ve konfor hissi için Windsor deri Performance Koltukları tercih edin.
KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN

HASSAS PERFORMANS

Tümü Jaguar’ın akıllı dinamikleri ve AWD teknolojisiyle bir araya getirilen motor yelpazesinin her noktasında ödün vermeyen performans.

Azami 65 km elektrikli menziliyle Jaguar F-PACE plug-in hybrid tarafından sunulan üst düzey verimlilik.

HASSAS PERFORMANS

AKILLI SÜRÜŞ MODLARI

Hybrid Modu verimliliğe yönelik iyileştirme sağlar. Save Modu, EV Modunda kullanım için batarya şarjını hazır olarak sakladığından şehir içindeki temiz hava bölgelerinde kullanmaya oldukça uygundur.
ELEKTRİKLİ MENZİL
AKILLI ŞARJ

TEKNİK ÖZELLİKLER

0-100 KM/SA

4,0 saniye

Jaguar E-PACE P550 modelinde 0- 60mil/sa arası 3,8 saniye.

MAKSİMUM GÜÇ

575BG**

Jaguar F-PACE P575 modelinde 400kW.

EMİSYON (BAŞLANGIÇ DEĞERİ)

37g/km**

YÜK ALANI KAPASİTESİ

1.842litre

Jaguar F-PACE P250 modelinde yük alanının sıvıyla dolu olarak simüle edilmesiyle ölçülen ıslak hacim.
TEKNİK ÖZELLİKLER

SORUMLU KULLANIM

Önünüzdeki yola gerçek zamanlı olarak tepki gösterin. Jaguar F-PACE’in opsiyonel Adaptive Dynamics özelliği otomobilin süspansiyonunu, vites değişimlerini ve direksiyonunu en uygun sürüş deneyimine göre otomatik olarak ayarlar. Kendi sürüş tarzınıza uyum sağlaması için Yapılandırılabilir Dinamiklerle tüm kontrolü elinize alın.

HER KOŞULDA KENDİNDEN EMİN

Standart dört çeker (AWD) özelliğiyle her koşulda kendinizden emin bir şekilde otomobil sürebilirsiniz. Çok daha az öngörülebilir durumlar için en iyi çekişi sunmak üzere önünüzdeki yolu sürekli olarak analiz eden opsiyonel Adaptif Yüzey Tepki Sistemini (AdSR) tercih edebilirsiniz.

İÇGÜDÜSEL USTALIK

Elinizin altında bir dizi teknolojiyle zahmetsiz bağlantı hissi.

GÜNCEL BİLGİLERİ TAKİPTE KALIN

GÜNCEL BİLGİLERİ TAKİPTE KALIN

Artırılmış sürüş özelliğiyle önünüzdeki yola odaklanın. Opsiyonel 12,3 inç İnteraktif Sürücü Ekranı (IDD) ve Head-up Display1 yolculuğunuz için en gerekli bilgiler görüntüleyecek şekilde yapılandırılabilir.
KABLOSUZ ŞARJ

KABLOSUZ ŞARJ

Uyumlu cihazınızı merkezi konsol üzerinde bulunan yüzeyden şarj edin.

KABİN HAVA ARINDIRMA SİSTEMİ

Opsiyonel Kabin Hava Arındırma sistemiyle toz, polen gibi kirliliğe neden olan maddeleri filtreleyin.

SÜRÜCÜ ASİSTANI PAKETİ

Jaguar’ın Direksiyon Destekli Adaptif Cruise Control teknolojisi tarafından sağlanan akıcı seyahatler.

KEŞFETMEYE DEVAM EDİN

MODELLER

MODELLER

Tüm model yelpazesini ve teknik özellikleri görüntüleyin.
GENEL BAKIŞ

GENEL BAKIŞ

Farklı Jaguar tasarımı sayesinde eşsiz çok yönlülük.

**WLTP değerlerini görüntüleyin

Gösterilen değerler, üreticinin AB düzenlemelerine uygun olarak tam dolu bataryayla yapılan resmi test sonuçlarına göre belirlenmiştir. Yalnızca karşılaştırma amaçlıdır. Gerçek değerler farklılık gösterebilir. CO₂2, yakıt ekonomisi, enerji tüketimi ve menzil değerleri sürüş stili, çevre şartları, yük, takılan jantlar, aksesuarlar, yol koşulları ve batarya durumu gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Menzil değerleri standart bir yol üzerinde seri üretim araçtan alınan verilere dayanmaktadır.

1İsteğe bağlı özelliktir. Aracın tüm kontrolü her zaman sürücüde olmalıdır.
2Connected Navigation, Jaguar Yetkili Satıcınız tarafından tavsiye edilen giriş döneminin ardından abonelik hizmet süresinin uzatılmasını gerektirir.

Opsiyonel özellikler ve kullanılabilirlik durumu aracın teknik özelliklerine (model ve güç aktarım elemanları) ve pazara göre değişiklik gösterebilir ya da montaj için başka özelliklerin de eklenmesi gerekebilir. Daha fazla bilgi için yetkili satıcınızla iletişime geçebilir ya da aracınızın konfigürasyonunu online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Araç içi özellikler sürücü tarafından yalnızca güvenli olduğunda kullanılmalıdır. Aracın tüm kontrolü her zaman sürücüde olmalıdır.

Pivi ve InControl özellikleri, opsiyonlar, üçüncü taraf hizmetleri ve bunların kullanılabilirlik durumu ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Pazarda bulunabilirlik ve koşulların tamamı için lütfen Jaguar Yetkili Satıcınızla bağlantıya geçin. Bazı özellikler, Yetkili Satıcınız tarafından tavsiye edilen giriş döneminin ardından aboneliğin yenilenmesini gerektirir. Mobil ağ bağlantısı her yerde garanti edilemez. Ekranlar ve sekanslar dahil olmak üzere InControl teknolojisi ile ilgili olarak gösterilen bilgi ve görüntüler yazılım güncellemelerine, sürüm kontrolüne ve tercih edilen seçeneklere bağlı olarak diğer sistemsel/görsel değişikliklere tabidir. Amazon, Alexa ve ilgili tüm logolar, Amazon.com, Inc. şirketinin veya bağlı kuruluşlarının ticari markalarıdır. Bazı Alexa fonksiyonları akıllı ev teknolojisine bağlıdır. Amazon Alexa kullanımı için bir Amazon hesabı gereklidir.

MeridianTM , Meridian Audio Ltd. şirketinin tescilli ticari markasıdır. Trifield ve three fields cihazı, Trifield Productions Ltd. şirketinin ticari markasıdır.