ONARIM PAKETLERİ

ONARIM PAKETLERİ

ONARIM HİZMET PAKETİ

Bu paket yürürlükteki vergi, ithal ve gümrük mevzuatına uygun olarak Türkiye’ye bedelsiz araç ithalatı kategorisinde ithal edilmiş, 5 yaş ve 150.000 km'yi (hangisi önce dolarsa) aşmamış Jaguar markalı araçlara sunulur.* Onarım Hizmet Paketi, bazı istisnalar** dışında tüm mekanik ve elektrik aksamın çalışabilirliğini kapsar.***


Onarım Hizmet Paketi’nin geçerlilik süresi, paketin satın alınma tarihi ne olursa olsun, aracın üretici sistemlerinde görüntülenen ilk perakende satış tarihinden itibaren en fazla 5 yıl/150.000 km'dir (hangisi önce dolarsa). Onarım Hizmet Paketi’nin kapsamı ve fiyatı, Borusan Otomotiv ithalatı olan araçlara sağlanan “garanti sonrası onarım ek güvence paketlerinden” farklı olup, detaylı bilgiye yetkili servislerimizi arayarak ulaşabilirsiniz.


Onarım Hizmet Paketi hakkının geçerli olması için ayrıca; gerekli servis, bakım ve onarımlar zamanında, üretici standartlarında yaptırılmış ve belgelenmiş olmalıdır.

*Borusan Otomotiv ve/veya yetkili servislerimiz tarafından talep edildiğinde, bedelsiz ithalat işlemine dair gümrük idaresi yazısı aslı/noterli örneği gibi belgeler ibraz edilerek aracın bedelsiz ithal edilmiş olduğu kanıtlanmalıdır.
**İstisnalar ve şartlar ile ilgili detaylı bilgi için Borusan Otomotiv Yetkili Servislerine ulaşabilirsiniz.
***Paket kapsamındaki parçanın, harici bir etken olmaksızın ani ve beklenmeyen şekilde işlevlerinin durması sonucunda parçanın değiştirilmesini veya onarılmasını gerektiren ve hasar sonucu oluşmamış arızalar, kapsamdadır.

GARANTİ

GARANTİ

Otomobilinizi satın aldıktan sonra da aldığınız keyfin ve heyecanın uzun süre devam etmesi beklenir. Borusan Otomotiv Yetkili Servislerinin sunduğu garanti olanakları her zaman yanınızdadır.
JAGUAR YOL YARDIM

JAGUAR YOL YARDIM

Jaguar Yol Yardım, Jaguar sahiplerinin içinin rahat etmesini sağlamayı amaçlayan kapsamlı bir programdır. Program, otomobilin arıza sonucu çalışmaz hale gelmesinde ve acil durumda Yol Yardım sunar.