TAMAMEN ELEKTRİKLİ JAGUAR I-PACE. ÇEKİM ALANINDAN ÇIKAMAYACAKSINIZ

TAMAMEN ELEKTRİKLİ JAGUAR I-PACE.
ÇEKİM ALANINDAN ÇIKAMAYACAKSINIZ

Jaguar’ın tamamen elektrikli performans SUV modeli Jaguar I-PACE ile değişime öncü olun.

400 BG

400 BG

696 NM TORK

696 Nm Tork

470 KM MENZİL

470 km MENZİL

90 DK. %80 ŞARJ

90 dk. %80 şarj

400 BG

400 BG

696 NM TORK

696 Nm Tork

470 KM MENZİL

470 km MENZİL

90 DK. %80 ŞARJ

90 dk. %80 şarj

Daha fazla bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun, biz sizi arayalım.Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında aydınlatma metnini buradan inceleyebilirsiniz.

Tercihiniz uyarınca bizimle paylaştığınız kişisel verilerinizi, sizi daha iyi tanıyabilmek ve size özel fırsatlar sunmak için işliyor olacağız. Örneğin, eğitim durumunuz, mesleğiniz, ilgi alanlarınız uyarınca size özel fırsatlar tasarlamamızı ve sunmamızı isterseniz bu bilgilerinizi işliyor ve size özel fırsat/hizmetlerden yararlanmanızı sağlıyoruz. Bizimle bu kapsamdaki kişisel verilerinizi paylaşmak zorunda olmadığınızı belirtmek isteriz.
Kişisel verilerinizi aşağıda belirtilen kapsamda işleyebilmemiz için rıza vermek isterseniz kutucuğu işaretleyebilirsiniz.
- İşlenmesi İstenen Kişisel Veriler: Ürün/hizmetlerimize ilişkin tercih, beğeni ve kullanım alışkanlıklarınız ile ilgi alanlarınız; sizinle olan ilişkimiz kapsamında sağladığınız müşteri işlem bilgileriniz; satın alınan ürün, hizmet süreçlerinde veya anket ve kampanyalarımızda sağladığınız pazarlama bilgileriniz; mesleğiniz; medeni durumunuz, eğitim durumunuz; kimlik ve iletişim bilgileriniz, bize sağladığınız kişisel verilerinizin analizi sonucunda elde edilen verileriniz.
- Verilerin İşlenme Amaçları: Ürün/hizmetlerimize dair deneyiminizi geliştirmek ve kişiselleştirmek; profilleme, segmentasyon ve pazarlama analizleri süreçlerini yürütmek; müşterilerimizin ihtiyaç, tercih ve ilgi alanlarını anlamak; müşterilerimizin ihtiyaçlarına, tercihlerine ve ilgi alanlarına uygun ürün/hizmetleri sunmak; pazarlama stratejilerimizi belirlemek ve pazarlama faaliyetlerimizin etkinliğini ölçmek.
- Verilerin Faaliyet Kapsamında Aktarılacağı Taraflar: Yukarıdaki aynı amaçları gerçekleştirebilmek için destek ve hizmet aldığımız tedarikçiler, iş ortaklarımız, grup şirketlerimiz ve üreticiler.

2 ADIMDA TÜKETİM MALİYETİNİZİ HESAPLAYIN

I-PACE MENZİL HESAPLAYICI

Aşağıdaki ayarları kullanarak Jaguar I-PACE'in tek bir şarjla yaşam tarzınıza nasıl kesintisiz bir şekilde uyum sağladığını görün.
km
TEK BİR ŞARJ İLE KAZANILAN MENZİL
YOLCULUK AYARLARINIZI DEĞİŞTİRİN

SÜRÜŞ PROFİLİ:

Şehir içi yolculuklarınızın büyük bir kısmı şehir içinde ve ortalama 27 km/sa hızda gerçekleşmektedir.

İÇ ORTAM:

JANT BOYUTU:

DIŞ SICAKLIK: 0