BAKıM VE ONARıM

BAKıM VE ONARıM

JAGUAR OTOMOBİL SAHİPLERİ

Jaguar otomobilinizi servise getirdiğinizde, en son teknoloji ekipmanlar kullanarak çalışmalar başlatılır ve otomobilinizin mekanik ve elektronik sistemlerinin tümü gözden geçirilir. Kalifiye teknisyenlerimiz, otomobillerimiz için özel tasarlanmış ekipmanlar ile yalnızca orijinal Jaguar parçalarını ve aksesuarlarını kullanır.

ORİJİNAL JAGUAR PARÇALARI

ORİJİNAL JAGUAR PARÇALARI

Orijinal Jaguar Parçaları kullanarak gerçek Jaguar deneyimini yaşamayı sürdürün.
ONLINE SERVİS GEÇMİŞİ

ONLINE SERVİS GEÇMİŞİ

Servis geçmişinize istediğiniz zaman, istediğiniz yerden erişim sağlayın.

DEF'İN BAKIMI

AB yönetmeliği uyarınca bu sıvı olmaksızın otomobilinizi çalıştıramayacağınız için Jaguar'ınızın DEF deposunu her zaman dolu tutmanız önemlidir. Otomobilinizin mesaj merkezi DEF seviyesi azaldığında sizi önceden uyarır ve yeniden doldurmak üzere size yeterli zaman tanır. Jaguar Yetkili Satıcınız/Yetkili Servisiniz de planlı bakım işleminin bir parçası olarak depoyu yeniden doldurur.
DEF'İN BAKIMI
FİLO VE TİCARİ ARAÇ SATIŞ SONRASI

FİLO VE TİCARİ ARAÇ SATIŞ SONRASI

Satış sonrasında da her zaman işimizin başındayız; böylece siz de işlerinizi aksatmadan yürütebilirsiniz. Jaguar’ın Yetkili Satıcı ağı, ticari kullanıcıların ihtiyaçlarını anlar ve yaşadığınız aksaklığı minimum seviyeye indirmek için tasarlanmış bir dizi hizmet sunar.
CASTROL

CASTROL

Castrol® Jaguar'ın global motor yağı çözüm ortağıdır. Böylece her yeni Jaguar motoru içinde Castrol ürünleri kullanılarak üretilir. Jaguar araç sahipleri, bu ortaklık ile birlikte ayrıca bakım ve servis sırasında da Jaguar'ın talep ettiği kalitede yağı kullanmış olurlar.

EURO 6

Dİzel motorlar ve seçİmlİ katalİtİk İndİrgeme: DEF nedİr, nasil yenİden doldurulur ve sik sorulan sorular
EURO 6