SERVİS SÜRECİ

SERVİS SÜRECİ

SERVİS SÜRECİ

Aracınızın ne olursa olsun, her koşulda en iyi şekilde bakılacağı Jaguar Servislerinde müşteri kabul, araç kabul, bakım onarım ve araç teslimat süreçlerinin tümünde Jaguar kullanıcıları için özenle tasarlanmış süreci deneyimleyebilirsiniz.

 MÜŞTERİ KABUL

MÜŞTERİ KABUL

Otomobilinizin randevu zamanına bağlı olarak servise geldiği zaman ilgili servis danışmanına yönlendirildiği aşamadır. Bu aşamada, otomobilinizdeki mevcut işlem talebi hakkında ilgili servis danışmanları ile iletişimde olursunuz.
ARAÇ KABUL

ARAÇ KABUL

Servis danışmanınız ile birlikte, işlem görecek otomobilinizin yanına giderek bakım ve onarım talepleriniz, varsa arıza detaylarınızı aktardığınız ‘uzman ekibimizin yönlendirmelerini içeren’ görüşmeden oluşmaktadır.
 ARAÇ TESLİMATI

ARAÇ TESLİMATI

Araç kabul esnasında belirtmiş olduğunuz tüm taleplerinizin karşılanıp karşılanmadığı uzman atölye yöneticileri tarafından kontrol edilerek, iş emrinde mutabık kalınan işlemlerin gerçekleştirildiğinden emin olunur. Aracınızın teslimatı, tekrar trafiğe çıkışına uygunluk durumu ve genel kontrolü yapılarak temiz bir şekilde gerçekleştirilir.

HİZMETLERİMİZ

Borusan Oto Yetkili Servisleri'nde hem Jaguar otomobiliniz hem de siz ayrıcalıklı hizmet alırsınız.
HİZMETLERİMİZ