JAGUAR I‑PACE CONCEPT

JAGUAR I‑PACE CONCEPT

Jaguar’ın ilk tamamen elektrikli beş koltuklu spor otomobili Jaguar I-PACE Concept ile tanışın.

Jaguar I‑PACE Concept, bir konseptten çok daha fazlasıdır. Aynı zamanda heyecan verici sürüş odaklı bir otomobil olan bu model, elektrikli otomobil tasarımına yönelik bağlılığımızı ortaya koyduğumuz, ilk bataryalı seri üretim otomobilimizin bir ön izlemesi niteliğinde. Sıfır otomobil emisyonu ileri teknolojisine yatırım yapmanın yanı sıra sürücülerin elektrikli otomobilleri daha iyi bir şekilde anlamalarına da yardımcı olmaya çalışıyoruz.

İDDİALI DIŞ TASARIM

İDDİALI DIŞ TASARIM

Elektrik teknolojisi ile mümkün hale gelen iddialı oranlara sahip Jaguar I-PACE Concept, Jaguar’ın ayırt edici tasarım genlerini yeni bir boyuta taşıyor.
JAGUAR I‑PACE CONCEPT TASARIMI

JAGUAR I‑PACE CONCEPT TASARIMI

Diğer her şeyin üstünde, gerçek bir Jaguar olan I-PACE Concept, elektrikli otomobillerin öncülük ettiği geleceği yansıtır.
İDDİALI STİL

İDDİALI STİL

“Zor kısmı, fark edilen ve tartışmasız şekilde bir Jaguar olan elektrikli bir otomobil tasarlamak ve üretmekti; elektrikli otomobilin bir sürücü otomobili olabileceğini ve duyuları harekete geçirebileceğini gösteren bir otomobil tasarlamaktı.”
Ian Callum, Tasarım Direktörü
PERFORMANS VE TEKNOLOJİ

PERFORMANS VE TEKNOLOJİ

Jaguar I-PACE Concept, sürücüyü gerçekten dahil eden, heyecan verici bir sürüş sunmak üzere beklediğiniz efsanevi kalite ile Jaguar performansını bir araya getirir.
GELİŞMİŞ TEKNOLOJİ

GELİŞMİŞ TEKNOLOJİ

Tamamen sürücü ve yolcunun keyif almasına odaklanan teknoloji, Jaguar I-PACE Concept’in merkezinde yer almasına rağmen dikkat çekmez.

Jaguar performansı, teknolojisi ve stilini heyecan verici şekilde bir araya getirin.

Resimlerde Jaguar I-PACE Concept Otomobili gösterilmektedir. Seri üretim otomobil, son stil ve kaplama detayları ile sürücü kumandaları açısından farklılık gösterebilir.
Hızlanma, güç, hız, menzil ve şarja ilişkin tüm rakamlar, üreticinin yayın sırasında mevcut bilgileri temel alan tahminlerini yansıtmaktadır. Seri üretim otomobiller, pazara sunulmadan önce test edilecek ve onaylanacak; resmi rakamlar müşteri siparişlerinden önce sunulacaktır.