JAG-STYLE

Yeni hikayeleri tarafsız ve düzgün bir şekilde iletmeye çalışıp, bakışlarınızı biraz genel-geçer lükslerden uzaklaştırarak ufkunuzu açmayı deneyen Jag-Style Blog, aynı zamanda Jaguar’la ilgili önemli detaylara ve hikayelere yer veriyor.

Son yılların en büyük sorularından birisiydi: Lüks nedir? Herkesin kendine ait bir cevabı kolaylıkla verebileceği bu sorunun modern dünyada ve onun kitle iletişim araçlarının gölgesinde hiçbir önemi kalmadı. Lüks artık ederle değil, deneyimle, hisle ve arzuyla ölçülüyor. Bugün bu dünyada ,1950’lerden kalmış bir çelik saat müzayedelerde 2 milyon dolara satılıyor, bir sergi için insanlar binlerce kilometre seyahat ediyor ve uzay turizmi için parasını peşin verip sırada bekliyorsa; neyin lüks olduğuna kim karar verebilir?

Lüksün tanımının şahsileştiği bir dünyada Jag-Style Blog, gerçekte lüksün ne olduğuyla değil, neler olabileceğiyle ilgileniyor. Bunu yaparken de ruhu besleyen, şaşırtan, duyguları canlandıran yollar, hikayeler sunuyor.

Hayata incelik, estetik, zarafet ve derinlik katacak seyahat, spor, yeme-içme, müzik gibi içerikleri ile yeni hikayelere her hafta Jag-Style’dan ulaşabilirsiniz.

JAG-STYLE