JAGUAR HAKKINDA

JAGUAR HAKKINDA

C-X17 CONCEPT HAKKINDA

C-X17 Conecpt, Jaguar’ın ilk Spor Crossover konsept aracı olup, 2016 yılının ilk yarısında F-PACE olarak satışa sunulacaktır. Jaguar'ın vazgeçilmez çarpıcı tasarımıyla akıllı performansı birleştirirken aynı zamanda sürüş pozisyonu ve esneklik anlamında bir crossover'ın faydalarını da beraberinde getirir. Bu otomobil, Jaguar'ın tamamen yeni akıllı alüminyum yapısı ile birlikte, sınıfının en yüksek kalite, sağlamlık ve güvenirlik özelliklerini sergiler.

HAYALDEN GERÇEĞE

HAYALDEN GERÇEĞE

C-X17 Concept'in gelişmiş, alüminyum yapılı modüler mimarisi, Jaguar'ın benzersiz karakterinden, tasarımından, dinamiklerinden, performansından ve lüks duygusundan hiçbir ödün vermeksizin, birçok modelde üstün esneklik sağlar.

Tamamen yeni mimariye dayanan ilk Jaguar aracı 2016’ının ilk yarısından itibaren satışa sunulacaktır. Bu yeni, orta segment premium spor sedan, birçok kapasite ve güç çıkışı seçeneğine sahiptir. Bunların tümü, sürüş keyfinden ödün vermeksizin, ilham veren Jaguar performansını ve yakıt verimliliği teknolojilerini beraberinde getirir.

AKILLI İÇ MEKAN

C-X17 Concept'in kabini, gerçek bir lüks ve zarafet hissi oluşturmak amacıyla, yenilikçi interaktif teknolojileri, geleneksel yüksek kalite malzemelerin İngiliz işçiliğiyle yorumlanmış hali ile bir araya getiriyor. Çekici tasarımı ve iç mekanın genel kullanışlılığı ve çok yönlülüğü, özellikle geniş bagaj alanı sayesinde hem iyi bir aile otomobili olurken, hem de sürücü için heyecan verici kalmasını sağlıyor.

AKILLI İÇ MEKAN
SÜRÜCÜ ODAKLI

SÜRÜCÜ ODAKLI

Emniyetli sürüş pozisyonu, sizi güvenli bir şekilde sarmalayan lüks kabin hissi yaratmak için tasarlanmıştır. Otomobilde koyu, sofistike bir etki için siyah zımparalı anodize metal kaplama ve frezelenmiş alüminyum gibi premium malzemeler kullanılmıştır. Detaylara gösterilen özen, otomobilin sürüş modlarını kontrol eden döner vites de dahi açıkça görülür. Göz alıcı rutenyum kaplamalı bu detay, Jaguar C-X17 Concept çalıştırıldığı anda etkileyici bir şekilde yükselir.
İNTERAKTİF YÜZEY KONTROLÜ

İNTERAKTİF YÜZEY KONTROLÜ

Yenilikçi İnteraktif Yüzey Kontrolü, yolcuları otomobile bağlayan bir dizi birbirine bağlı dokunmatik ekrana sahip, çok ekranlı bir haber/eğlence merkezidir. Yolcular mobil cihazlarından fotoğraf, video ve ses dosyaları yükleyip bunları diğer yolcularla paylaşmanın yanı sıra diğer sosyal medya kanalları üzerinden arkadaşları ile bağlantı kurabilir.
MERIDIAN 3D SURROUND

MERIDIAN 3D SURROUND

İngiliz ses uzmanları Meridian tarafından Jaguar C-X17 için özel olarak tasarlanan 28 hoparlörlü 3D surround ses sistemi, her yolcu için ideal ve premium 3D surround ses deneyimini sunan Meridian Trifeld 3D teknolojisi içerir.
KOLTUK DÜZENİ

KOLTUK DÜZENİ

Frankfurt’ta tanıtılan orijinal Caesium Blue otomobil, dört stil sahibi bağımsız koltuğa sahipken Liquid Gold rengindeki en yeni Jaguar C-X17 Concept, otomobilin çok yönlülüğünü ve aileler için uygunluğunu gösteren beş koltuk düzeniyle sunulur. Jaguar C-X17 Concept’in her iki versiyonu da konfor, destek ve çok yönlülük açısından doğru bir denge sunar.
BAGAJ

BAGAJ

Geniş yük alanında, otomobil park edildiğinde ve arka bagaj kapağı açıldığında kullanmak için kaldırılabilen iki koltuk yer alır.
PANORAMİK TAVAN

PANORAMİK TAVAN

Jaguar C-X17’nin kabin içerisindeki ferahlık ve genişlik hissine katkı sağlayan benzersiz tavanı, özel ‘elips biçimli’ panoramik bir görüntü ve daha açık bir görüş açısı sunmak üzere konturlu kanatçıklar içerir.
ARKADAN ÇEKİŞ
TORK YÖNLENDİRME
ARKA ÇIKIŞ ALGILAMA
YAKIT EKONOMİSİ
GALERİ

Heyecan verici Jaguar C-X17 Concept hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıda yer alan galeriye göz atabilirsiniz.