JAGUAR I-PACE’İN YAŞAMINIZA NASIL UYUM SAĞLAYABİLECEĞİNİ GÖRÜN

Jaguar’ın yeni uygulaması Go I-PACE’i keşfedin ve bir Jaguar I-PACE sürücüsü olarak yaşamı deneyimleyin.
JAGUAR I-PACE’İN YAŞAMINIZA NASIL UYUM SAĞLAYABİLECEĞİNİ GÖRÜN

Jaguar I-PACE Jaguar’ın ilk tamamen elektrikli SUV’u olarak tanıtıldığında, Jaguar otomobilleri için çevre dostu, güvenilir ve sürdürülebilir bir gelecek vizyonunun sinyalini verdi. Jaguar Tasarım Direktörü Ian Callum’un ‘kaçınılmaz’ olarak nitelendirdiği elektrikli otomobilleri yollarda gitgide daha fazla görmek artık şaşırtıcı olmayacak.


Pek çoğumuz için elektrikli otomobile geçmeye karar vermek, üzerine düşünülmesi gereken önemli bir karardır. Elektrikli bir otomobilin yaşamınıza nasıl uyum sağlayacağının anlaşılması, önemli bir faktördür ve karar sürecinin kilit parçalarından birini oluşturur. Go I-PACE de bu noktada devreye giriyor.

Go I-PACE, daha direksiyonuna dahi geçmeden bir Jaguar I-PACE sürücüsü deneyimi yaşamanıza yardımcı olan akıllı bir uygulamadır.

Jaguar I-PACE, maksimum 470 km*’lik bir menzile sahiptir. Bu, yolculukların %98’inin batarya şarjının küçük bir kısmı kullanılarak tamamlanabileceği anlamına gelir. Ancak menzil, her sürücünün yolculuklarına ve sürüş alışkanlıklarına göre değişiklik gösterebilir. Go I-PACE tam olarak bu tür bilgileri belirlemek ve kullanmak için geliştirilmiştir. Düzenli yolculuklarınızdaki verileri toplayıp analiz eden Go I-PACE, batarya menzili gibi kilit istatistikleri hesaplar ve bunları cihazınıza göndererek bir Jaguar I-PACE sürücüsü olarak yaşamınıza ilişkin net bir resim sunar.


Go I-PACE, menzilin yanı sıra elektrikli otomobile geçişte yapabileceğiniz potansiyel maliyet tasarrufu, en yakın şarj noktalarının konumu ve bataryanızı ne sıklıkla şarj etmeniz gerekebileceği gibi EV ile yaşama ilişkin diğer konularda da istatistiki bilgiler sağlıyor.Go I-PaceGo I-PACE, bireysel yolculukları kaydetmek için cihazınızın konum hizmetini kullanarak çalışır. Uygulama, gelişmiş teknolojisi sayesinde kullandığı bilgilerin doğru olduğundan emin olmak için farklı ulaşım türlerini ayırt edebilir.


Go I-PACE’in yolculuk verilerinizi kullanarak sunduğu bir diğer önemli istatistik de bir I-PACE otomobiline geçtiğinizde potansiyel olarak ne kadar maliyet tasarrufu sağlayabileceğinizdir. Bu rakam, onaylı kaynaklardan ve mevcut otomobilinizin yakıt ekonomisinden elde edilen gerçek yakıt ve enerji maliyetleri kullanılarak oluşturulur; bu nedenle tamamen size özeldir.
Go I-PACE, bireysel yolculukları kaydetmek için cihazınızın konum hizmetini kullanarak çalışır. Uygulama, gelişmiş teknolojisi sayesinde kullandığı bilgilerin doğru olduğundan emin olmak için farklı ulaşım türlerini ayırt edebilir.

Go I-PACE’in yolculuk verilerinizi kullanarak sunduğu bir diğer önemli istatistik de bir I-PACE otomobiline geçtiğinizde potansiyel olarak ne kadar maliyet tasarrufu sağlayabileceğinizdir. Bu rakam, onaylı kaynaklardan ve mevcut otomobilinizin yakıt ekonomisinden elde edilen gerçek yakıt ve enerji maliyetleri kullanılarak oluşturulur; bu nedenle tamamen size özeldir.

Şarj noktaları bulmak istiyorsanız Go I-PACE’in interaktif haritası belirli bir rota veya iş yeriniz veya spor salonu gibi seçtiğiniz bir yere göre arama yapmanıza olanak tanır.

Go I-PACE tarafından yolculuklarınıza ilişkin bilgiler kullanılarak üretilen benzersiz bir bütünün parçası olarak, yolculuk başına ne kadar şarj kullanılacağını ve kayıtlı haftalık kilometrenizi telafi etmek için ne kadar şarja ihtiyacınız olacağını da görebileceksiniz. Ayrıca bu akıllı uygulama, varsa kaç yolculuğunuzda yolda durup otomobili şarj etmeniz gerekebileceğini de gösterir.

GO I-PACE’i indirin


Go I-PACE uygulaması, aşağıdaki iOS App Store’lardan indirilebilir. Kullanım ücretsizdir ve kaydolmanız gerekmez.

**-GO I-PACE uygulaması, Türkiye'de kullanılamamaktadır. Lütfen Yetkili Satıcınızla iletişime geçin.

*Yakıt tüketimi: Yok. CO2 Emisyonu: 0 (g/km). EV Menzili: 470 km’ye kadar. EV menzili rakamları, standartlaştırılmış bir rota üzerinde seri üretim otomobili temel alır. Elde edilen menzil, otomobile, batarya durumuna, gerçek rotaya, çevreye ve sürüş stiline bağlı olarak değişiklik gösterecektir. EV menzil rakamları, 2017’den itibaren kademeli olarak kullanılmaya başlanan ve Avrupa’daki binek otomobillerde yakıt, enerji tüketimi, menzil ve emisyon değerlerini ölçen yeni bir işlem olan WLTP’yi (Dünya Çapında Uyumlu Hafif Araç Test Prosedürü) temel alır. Gerçek kullanım koşullarına daha yakın rakamlar vermek üzere tasarlanmıştır. Otomobilleri opsiyonel donanımla birlikte daha zorlu bir test prosedürü ve sürüş profiline göre test eder.