DEĞERLİ JAGUAR VE LAND ROVER MÜŞTERİLERİ,

Hepimiz, birkaç hafta öncesine kadar aklımıza bile gelmeyecek zorluklara uyum sağlamaya çalışıyoruz. Ailelerimizin, işimizin ve dünya genelindeki kamu hizmetlerinin böylesine bir baskı altında olduğu bir döneme daha önce çok az kişi şahit olmuştur.

Sizlerle iletişime geçmek, Jaguar ve Land Rover’ın koronavirüsle mücadelede nasıl bir görev üstlendiğini paylaşmak istedim.

Önceliğimiz, dünya genelindeki çalışanlarımızın sağlığı. Koronavirüsle ilgili gelişmeleri günlük olarak takip etmeye ve ilgili otoritelerin yönlendirmelerine uymaya devam ediyoruz. Sizin ve ailenizin de aynı şeyi yaptığınızdan eminiz. Bu korkunç virüsten etkilenen herkese geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Jaguar ve Land Rover ailesinin mümkün olan her alanda destek sağladığına emin olabilirsiniz. Üst düzey bilişim tesislerimizi, tasarım ve mühendislik becerilerimizi dünya genelinde koronavirüsle mücadelede kullanıma sunuyoruz. Mücadelenin ön saflarında çalışan sağlık görevlileri için her hafta binlerce koruyucu yüz siperi üretiyoruz ve araçlarımızı ulusal ve uluslararası virüs mücadelesinde kullanıma sunuyoruz. Dünya genelindeki acil durum müdahalelerine destek olmak amacıyla 300’ü aşkın Jaguar ve Land Rover gönderdik.

Dünyanın dört bir yanındaki çalışma arkadaşlarımız hemen eyleme geçerek üretim tesislerimizden koruyucu ekipman bağışı yapılmasını sağladı. Maskeler ve koruyucu kıyafetler, doğrudan mücadelenin ön saflarındaki sağlık çalışanlarına ulaştırıldı; ayrıca geçici hastanelere 6.000 parçanın üzerinde IT donanımı gönderildi.

Diğer çalışma arkadaşlarımız ise güçlerini birleştirerek bu olağan dışı krizle mücadeleye yardımcı olan hayır kurumlarına dikkate değer miktarda bağış yaptı.

Benim yönetimim altında, Jaguar ve Land Rover’ın mümkün olan her şekilde yardıma devam edeceğinden emin olabilirsiniz.

Ülkenizde geçerli güncellemeleri düzenli olarak takip etmek için Jaguar ya da Land Rover web sitelerini ziyaret edebilir, tüm ihtiyaçlarınız için yerel yetkili satıcınız ve yetkili servisiniz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu dönemi hep birlikte geride bırakacağımızı umuyorum. En iyi dileklerimle,

Prof. Sir Ralf Speth
Jaguar ve Land Rover İcra Kurulu Başkanı