FİLO VE İŞLETMELER İÇİN ELEKTRİKLİ ARAÇ

FİLO VE İŞLETMELER İÇİN ELEKTRİKLİ ARAÇ

Önemli maliyet tasarrufları ve sürdürülebilirlik özellikleri ile işletmenizin enerjisini şarj edin.

Filonuzu Jaguar’ın elektrikli dünyasına bağlayarak iş enerjinizi şarj etme fırsatından yararlanın. Elektrikli devrimin parçası olmak için sıfır egzoz emisyonu, daha düşük işletim maliyetleri ve önemli mali teşvikler gibi pek çok neden var.

ŞİRKET ARAÇLARI İÇİN DAHA DÜŞÜK VERGİLER

Elektrikli araçlar, benzinli veya dizel araçlara kıyasla genellikle daha düşük vergi oranlarına tabidir. İşletmeniz, araç değerini yıllık kâr üzerinden düşmenize izin veren bir amortisman ayırma hak edişinden de faydalanabilecek pozisyonda olabilir.
ŞİRKET ARAÇLARI İÇİN DAHA DÜŞÜK VERGİLER
SIFIR EGZOZ EMİSYONU

SIFIR EGZOZ EMİSYONU

Jaguar’ın elektrikli araçları sıfır egzoz emisyonu ile azami güce ulaşabilir. Bu sayede, işletmeniz çevre üzerindeki genel etkisini azaltabilir ve sürdürülebilir bir işletme kimliğine verdiğiniz önemi yansıtan bir mesaj iletebilir.
DAHA DÜŞÜK ÖZEL TÜKETİM VERGİLERİ VE TESCİL HARÇLARI

DAHA DÜŞÜK ÖZEL TÜKETİM VERGİLERİ VE TESCİL HARÇLARI

Elektrikli araçların özel tüketim vergileri genellikle düşüktür veya hiç vergi alınmamaktadır. Araca ek olarak plakaların da satın alındığı veya kurayla belirlendiği ülkelerde elektrikli araçlar düşük maliyetten yararlanabilir ve hatta araç ruhsat kurasından muaf da tutulabilir.
DAHA DÜŞÜK SERVİS MALİYETİ

DAHA DÜŞÜK SERVİS MALİYETİ

Tamamen elektrikli güç aktarım elemanlarında kullanılan parça sayısı benzinli veya dizel motorlarda kullanılan parça sayısından daha az olduğundan ve geri kazanım özellikli fren sisteminin lastikler ve frenler üzerinde daha hafif bir etkisi olduğundan servis maliyetleri daha düşüktür.
ŞARJ EKİPMANLARI İÇİN SÜBVANSİYONLU FİYATLAR

ŞARJ EKİPMANLARI İÇİN SÜBVANSİYONLU FİYATLAR

Pek çok ülkede, hükümetler iş yeri ve halka açık şarj noktalarının satın alım ve kurulum fiyatlarını önemli ölçüde aşağı çekebilen iş yeri şarj programları sunmaktadır.
KONFOR VE ERİŞİM

KONFOR VE ERİŞİM

Bazı şehirlerde elektrikli araçların yolcu olmadan da yolcu taşıyan araç şeritlerini ya da otobüs şeritlerini kullanmalarına izin verilmektedir. Ayrıca elektrikli araçlar genellikle tıkanıklık ücretlerinden, park yeri kısıtlamalarından ve düşük emisyon bölgelerinden muaftır.
YAKIT TASARRUFU

YAKIT TASARRUFU

Kilometre başına elektrik maliyeti genellikle benzinden veya dizel yakıttan daha düşüktür, bu nedenle Tamamen Elektrikli araçların kullanımı günlük bazda daha ucuza gelmektedir. Sürücüler evde şarj cihazlarını elektrik tarifesinin daha ucuz olduğu gece saatlerinde kullanarak daha fazla tasarruf yapabilir.

ELEKTRİKLİ SÜRÜŞE GEÇİN

Elektrikli bir Jaguar araç ile işletmenizi elektrikli sürüş dünyasına taşımak için bir sonraki adımı atmak üzere ekibimizle görüşün.

Araçlarının, parçalarının ve aksesuarlarının teknik özelliklerini, tasarımlarını ve üretimini geliştirmek için durmadan farklı yöntemler arayan Jaguar Land Rover Limited sürekli olarak değişiklikler yapar ve bildirimde bulunmaksızın değişiklik yapma hakkını saklı tutar.