CLASSIC EXPERIENCES

Classic Experiences, Jaguar meraklılarına göz alıcı, tarihi konumlarda çok sayıda klasik Jaguar'ı kullanma imkanı sağlar.

JAGUAR CLASSIC SÜRÜŞ DENEYİMLERİ

JAGUAR CLASSIC SÜRÜŞ DENEYİMLERİ

Bir dizi Classic Experiences seçeneğinden birini tercih edin ve geçmişi günümüzde yaşayın. Tam gün paketlerimize, ileri teknolojili Classic Works tesislerimizde bir sahne arkası turu ve bire bir sürüş eğitimi dahildir. Yarım günlük ve 1 saatlik eğitimlerimiz, özel deneme pistlerinde gerçekleştirilir ve Classic otomobillerimizi gerçek anlamda test edebilmenizi sağlar.
JAGUAR CLASSIC WORKS TURU

JAGUAR CLASSIC WORKS TURU

Jaguar’ın ürettiği ve temsil ettiği her şeyi sergileyen yeni tesisimiz ile otomobillerimizi beğeninize sunuyoruz. Classic Works Turu, nadir bulunan Lightweight E‑TYPE ve XKSS modelleri, XJ220 servis alanı, Jaguar E-TYPE ve Reborn modellerinin yanı sıra Classic Koleksiyonunun tamamına ayrıcalıklı erişim sunar. Gerçek anlamda benzersiz bir deneyim sunan bu tur, ikonik markanın hem mirasına hem de geleceğine ve ürünlerinin nasıl korunduğuna dair bir anlayış sunar.
JAGUAR CLASSIC CHALLENGE

JAGUAR CLASSIC CHALLENGE

Jaguar Classic Challenge, 1966 öncesi ikonik Jaguar modellerine yönelik, yeni ve heyecan verici bir yarış serisidir.
CLASSIC KOLEKSİYONU

CLASSIC KOLEKSİYONU

İkonik Jaguar XKSS’nin tasarımı, duygusu ve heyecanından ilham alan yeni koleksiyon ürünlerimizi satın alın.

JAGUAR CLASSIC

Jaguar Classic’te motor mirasımızı gelecek nesiller için korumak ve yenilemek üzere çalışıyoruz. Ayrıca, klasik Jaguar otomobillerini gelecek yıllarda keyifle kullanabilmeniz için ve bu modellerin muhteşem geçmişini mümkün olan en iyi gelecekle taçlandırabilmek için restorasyon, bakım ve koruma çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

ÖZGÜN OTOMOBİLLER

ÖZGÜN OTOMOBİLLER

Series 1 E-TYPE gibi limited edition Classic Jaguar otomobilleri titizlikle yeniden yapılandırılıyor, ikonik Lightweight E-TYPE ve efsanevi XKSS gibi yeni orijinal modeller üretiliyor ve geçmiş günümüze taşınıyor.
ARAÇ SAHİBİNE YÖNELİK HİZMETLER

ARAÇ SAHİBİNE YÖNELİK HİZMETLER

Uzman mühendisler ve tarihi otomobil uzmanlarına sahip tesisimizde, ne kadar eski olursa olsun tüm Classic Jaguar modelleri için orijinal garantili servis, restorasyon ve satış destek hizmetleri sunmayı hedefliyoruz.
ORİJİNAL PARÇALAR

ORİJİNAL PARÇALAR

Dünyanın dört bir yanındaki binlerce kullanıcıya orijinal Classic Jaguar parçaları sunuyoruz. Jaguar Orijinal Yedek Parçaların esas amacı, eski otomobillere değer veren kullanıcılarımıza en yüksek seviyede servis ve kaliteli orijinal ürünler sunmaktır.
CLASSIC WORKS TESİSİ

CLASSIC WORKS TESİSİ

Yeni Jaguar Classic Works tesisimizi tanıtmaktan gurur duyuyoruz. Uzman mühendislerimiz ve tarihi otomobil uzmanlarımız ile restorasyon tesislerimizde en kaliteli çalışmaları sunmayı amaçlıyoruz.