CASTLE BROMWICH’TE JAGUAR FABRİKA TURU

CASTLE BROMWICH’TE JAGUAR FABRİKA TURU

Dünyanın teknolojik olarak en gelişmiş otomobilleri nasıl hayat buluyor? Uzman rehberlerimizle ikonik Castle Bromwich fabrikasında özel bir tura çıkın ve metal levhadan tamamlanmış otomobile kadar tüm üretim sürecine bizzat şahit olun.

SAF METALDEN SAF HEYECANA

SAF METALDEN SAF HEYECANA

Bir Jaguar otomobilin nasıl oluşturulduğunu merak ediyorsanız, halihazırda bir Jaguar otomobiliniz varsa veya satın almayı düşünüyorsanız sizin için tüm süreci, başlangıçtan son ürüne kadar deneyimleme olanağı sunuluyor.
ALÜMİNYUM

ALÜMİNYUM

Jaguar’ın Akıllı Alüminyum Mimarisi, daha çevik ve daha hızlı tepki veren otomobillerin tasarımında devrim yaratıyor. Castle Bromwich’te Jaguar F-TYPE’ın gelişmiş, benzersiz, şık ve aerodinamik siluetini oluşturmak için üretilen, dünyanın en büyük alüminyum presini göreceksiniz.
SİBERNETİK

SİBERNETİK

Bir Jaguar XJ’nin gövdesinin yüzde sekseni, mükemmel bir senkronizasyonla çalışan yüzün üzerinde yüksek teknolojili robot tarafından üretilir. Becerikli ustalarımızın benzersiz otomobillerimize son dokunuşlarından önce her bir Jaguar otomobili biçimlendiren, perçinleyen ve birleştiren özel sibernetik robotlarımızla tanışın.
KENDİ JAGUAR'INIZI TASARLAYIN

KENDİ JAGUAR'INIZI TASARLAYIN

Bir Jaguar satın almayı düşünüyorsanız bu turda otomobilinizi benzersiz hale getirecek yüzlerce özel malzemeyi keşfetme olanağı bulacaksınız. Size özel Jaguar otomobilinizi sipariş ederken jantlardan kaplamalara, boya renklerine ve bileşenlere karar vermeden önce hayal gücünüzün harekete geçmesine izin verin.

ÖNEMLİ ZİYARETÇİ BİLGİLERİ

TÜMÜNÜ AÇ
Nasıl rezervasyon yapabilirim?
Herhangi bir şey getirmem gerekiyor mu?
Kaç yaşında olmam gerekiyor?
Otomobilimi fabrikaya park edebilir miyim?
Ne zaman gelmem gerekiyor?
Fotoğraf çekebilir miyim?
Engelli kişiler de erişim sağlayabiliyor mu?
experience_behind_the_scenes_castle_bromwich

Ziyaretinizi dört gözle bekliyoruz; ancak kontenjanın sınırlı olduğunu unutmayın ve lütfen önceden rezervasyon yapın.