Bağlantılı Konuşma

Bağlantılı Konuşma

Rahatlık ve konforu yeni boyutlara taşıyan Jaguar Bağlantılı Konuşma, navigasyon, eğlence, klima, telefon aramaları ve daha fazlasını sesinizle kontrol etmenizi sağlar. Çevrimdışı seyahat ederken bile belirli sesli komutlar her yolculukta etkin ve erişilebilir kalmaya devam eder.1.

BAĞLANTILI KONUŞMAYI ETKİNLEŞTİRME

Jaguar’ınızda Bağlantılı Konuşmaya erişmenin iki yolu vardır.  


1. “Hey Jaguar” komutunu kullanarak otomobilinizin kontrollerini aktif hale getirmek için Ayarlar > Tüm ayarlar > Genel > Ses Ayarları > Aktivasyon Sözcüğü AÇIK öğesine gidin. Ses Ayarlarından kendi seçtiğiniz bir Aktivasyon Sözcüğü belirleyebilirsiniz.  


2. Alternatif olarak sesli komut başlatmak için direksiyonunuzdaki Ses düğmesine kısa süreliğine basın.  


Seyahat ederken tüm Bağlantılı Konuşma özelliklerinden en iyi şekilde yararlanmak için InControl Hesabınızda oturum açtığınızdan emin olun.

BAĞLANTILI KONUŞMAYI ETKİNLEŞTİRME

Adil kullanım politikası geçerli olabilir. Jaguar Yetkili Satıcınız tarafından tavsiye edilen 1 yıllık abonelik döneminin ardından uzatılabilir.  


InControl özellikleri, opsiyonlar, üçüncü taraf hizmetleri ve bu hizmetlerin kullanılabilirliği pazara bağlıdır. Ülkenizdeki kullanılabilirlik durumunu ve koşulların tamamını öğrenmek için Jaguar Yetkili Satıcınıza danışın. Bazı özellikler, Yetkili Satıcınız tarafından tavsiye edilen giriş döneminin ardından aboneliğin yenilenmesini gerektirir. Mobil ağ bağlantısı her yerde garanti edilemez. Ekranlar ve sekanslar dahil olmak üzere InControl teknolojisi ile ilgili olarak gösterilen bilgi ve görüntüler yazılım güncellemelerine, sürüm kontrolüne ve tercih edilen seçeneklere bağlı olarak diğer sistemsel/görsel değişikliklere tabidir.  


Opsiyonel özellikler ve kullanılabilirlik durumu otomobilin teknik özelliklerine (model ve güç aktarım elemanları) göre değişiklik gösterebilir ya da montaj için başka özelliklerin de eklenmesi gerekebilir. Daha fazla bilgi için yetkili satıcınızla iletişime geçebilir ya da aracınızı online olarak tasarlayabilirsiniz.  


Araç içi özellikler sürücü tarafından yalnızca güvenli olduğunda kullanılmalıdır. Aracın tüm kontrolü her zaman sürücüde olmalıdır.  


112 aylık Online Paket aboneliği gereklidir. İlgili özelliği ilk abonelik döneminin ardından kullanmaya devam etmek için aboneliğinizi yenilemeniz ve geçerli yenileme ücretlerini ödemeniz gerekir. Yalnızca bağlantılı pazarlarda mevcuttur; lütfen Yetkili Satıcınıza danışın. S teknik özellik paketleri ve üzeri için Online Paket.