6 ADIMDA ETKİLEYİCİ GÖRÜNÜM

6 ADIMDA ETKİLEYİCİ GÖRÜNÜM

21.12.2018

İŞ ADAMLARININ DOKUNULMAZ, JİLET GİBİ DURUŞLARINDA UFAK DEĞİŞİKLİKLERE GİDİYORUZ.

İlk olarak dokunulmazlıklarına dokunuyoruz. Bunu yaparken de Jaguar E-PACE'in sportif şıklığından ilham alıyoruz.


Etkileyici Görünüm
İnce LED farları ve LED arka stop lambaları ile Jaguar E-PACE yolda etkileyici bir duruşa sahip. Siz de hem etkileyici hem de sportif bir duruşa sahip olmak istiyorsanız önerilerimize göz atabilirsiniz.


Takım elbisenin ana parçaları bellidir. Bir ceket, pantolon ve gömlek. İşi daha resmileştirirsek, kravat, kış ayları için uzun tek renk bir palto ve evrak çantası. Hiçbirini yerinden etmek gibi bir düşüncemiz yok. Hemen gözünüz korkmasın. Sadece bu takım arkadaşlarının tavrını değiştirmek niyetindeyiz. Nasıl olacak derseniz, sizi bir alt satıra alalım.

Bucket Hat

Bucket Hat

Bucket şapkalarını belki bir safari gezisinde ya da deniz kıyısında, belki de olta başında takabileceğiniz bir aksesuar olduğunu düşünebilirsiniz. Yanılmıyorsunuz da. Yani şu zamana, şu satıra kadar yanılmıyordunuz. Birçok tasarımcı bucket şapkaları, iş adamlarının sahasına soktu. Maç doksan dakika. Doksan dakikanın sonunda artık o kadar yadırgamayacaksınız.

Fotoğraf: Prada Instagram

Şişiriliyoruz

Şişiriliyoruz

Koşu parkurunun üzerinde değilsiniz. Hayır altınızda eşofmanınız da yok. Puffer montları sadece spor parçalarla giymeyi unutuyoruz. Onlar da yeni kapsama alanlarıyla takım elbiselerini kapsamaya başladılar. Uzun, midi ya da mini boylarda giyeceğiniz her puffer monta onay veriyoruz.

Fotoğraf: Tom Ford Instagram

Sırtlandık Gidiyoruz

Sırtlandık Gidiyoruz

Hayatın kendisi inişli çıkışlı bir grafik halinde ilerlerken ve biz her yere yetişme çabası içindeyken tempomuzu ağırdan almaya niyetimiz yoksa, tempomuzu kolaylaştıracak elementler edinmeliyiz. Eminiz, o evrak çantanızda onlarca dosya taşıyorsunuz. Peki iş sonrası spor planınızın bundan haberi var mı? Spor kıyafetleriniz için ekstra bir çanta daha hazırlamanın hiç gereği yok. Sırt çantası ile hem fonksiyonel rahatlık hem de stil bir görüntü elde edebilirsiniz. Bir taşla iki kuş dedikleri bu olsa gerek.

Fotoğraf: Hugo Boss Instagram

Eğleniyoruz

Eğleniyoruz

Tek renk, ekoseli, çizgili kravatlar yerini korusun. Onları tamamen yok saymanızı beklemiyoruz. Ama onlara yeni oyun arkadaşları getirmek güzel fikir olabilir. Yoğun iş temponuzu yumuşatacak, hatta ayna karşısında kendinize gülümseyeceğiniz anlar yaratacak eğlenceli bir şeyler. Seçimi size bırakıyoruz. Günün sonunda kim daha eğlenceli ona daha sonra karar veririz.

Fotoğraf: Tom Ford Instagram

Ofisin Rockstar Modu

Ofisin Rockstar Modu

Ofis modu deyince aklımıza gelen tek bir görüntü var. O algıyı yıkmak için size madde madde alternatifler sunuyoruz. Diğer bir alternatif ise içinizdeki rock yıldızını ortaya çıkaracak cinsten. Bu sezon tasarımcılar blazer ceket, gömlek ve kravatı, deri pantolonla ilişkilendiriyor. Ofiste rock and roll halinizi yansıtabileceğiniz fırsat artık karşınıza çıktı.

Fotoğraf: Dunhill Instagram

Sneaker vazgeçilmezi

Sneaker vazgeçilmezi

Bundan geçmiş zaman önce, kumaş pantolon ve sneaker ikilisi tuhaf karşılanıyordu. Fakat birkaç sezondur bu ikili trend haline geldi. Önceden yadırgadığımız durum artık vazgeçilmezimiz oldu. Yoğun tempoda aradığımız konforu bulduk. Ne kadar zaman geçerse geçsin, bu trend etkisini asla kaybetmeyecek.

Fotoğraf: Versace Instagram

HIZLI BAĞLANTILAR